Oyuncu Stanley Tucci’nin 3 senedir kanserle savaştığı ortaya çıktı

Açlık Oyunları, Spotlight, Yenilmezler, Şeytan Marka Giyer ve The Witches benzer biçimde birbirinden başarıya ulaşmış filmlerde rol alan Stanley Tucci, 3 yıl ilkin kendisine kanser teşhisi konduğunu deklare etti. Dilinin kökünde bir tümör bulunduğunu söyleyen 60 yaşındaki Tucci sözlerine şu şekilde devam etti:

“Operasyon için çok büyüktü, bu yüzden yüksek doz radyasyon ve kemoterapi yapmak zorunda kaldılar. Asla böyle bir şey yapmayacağıma yemin etmiştim çünkü ilk karım kanserden öldü ve yıllarca onun bu tedavileri görmesini izlemek korkunçtu.”

Tucci, ilk karısı Kate Spath Tucci ile 14 yıl evli kalmıştı. Ondan sonra 2008’de oyuncu Emily Blunt’ın kız kardeşi Felicity Blunt ile evliliğe ilk adımını attı ve iki evladı oldu.

Tucci, yaşamış olduğu deneyimin 5 evladı için oldukça zor bulunduğunu söylemiş oldu:

“Altı ay boyunca beslenme tüpüm vardı. İkizlerin lise mezuniyetine zar zor yetişebildim. Kanser, aynı anda hem daha çok korkmanızı hem de daha az korkmanızı sağlıyor. Hastalanmadan önceki halimden çok daha yaşlı hissediyorum. Ama yine de ilerlemek ve işlerinizi halletmek istiyorsunuz.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *