Oyuncu Stephanie Davis, korona virüse yakalandı

İngiliz oyuncu Stephanie Davis (28), korona virüse yakalandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Davis, yaşadıklarını Instagram hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımlarla söyledi.

“Nefes almakta zorluk çekiyorum”

Astım hastası olan oyuncu, takipçilerinden gelen sorular üstüne semptomlarını da deklare etti. Stephanie Davis, baş ve göğüs ağrısı şikayeti bulunduğunu belirtti. Davis ek olarak nefes almakta da güçlük çektiğini söylemiş oldu.

“Göğsümde şiddetli ağrılar oluyor”

‘Hollyoaks’ dizisiyle ünlenen oyuncu, “Hiç iyi değilim, az önce biraz morfin aldım ve bu gerçekten acıma yardımcı oldu. Neler olduğunu bilmiyorum ama yemek borumda ve göğsümde şiddetli ağrılar oluyor ve bu hazımsızlık değil çünkü hiçbir şey yemedim” ifadelerini kullandı.

“Cildime dokunamıyordum”

Stephanie Davis, hemen sonra sözlerine şu şekilde devam etti:

“Cildimdeki ağrı en kötüsüydü… Cildime dokunamıyordum ve göğsüm çok kötü… Oksijen seviyem çok iyi değil. Birazdan doktorlar geldiğinde tekrar muayene olacağım.”

Oksijen veriliyor

Hastaneden meydana getirilen açıklamada Davis’e oksijen verildiği bilgisine yer verildi. Ek olarak Meşhur oyuncunun sıvı takviyesi ve ağrı kesiciler ile tedavisinin sürdüğü açıklandı.

Stephanie Davis‘in paylaşımları kısa sürede toplumsal medyada gündem oldu. Davis’in ek olarak aşı olmadığı ortaya çıktı. Mevzuyla ilgili izahat Meşhur oyuncunun menajerinden geldi. Menajeri, Davis’in Anafilaksi sebebiyle bugüne dek aşı olmadığını duyurdu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *