Oyuncu Şükriye Bulgurcu evinde ölü bulunmuş oldu

İstanbul’a okumak ve oyunculuk eğitimi almak için gelen 28 yaşındaki Şükriye Bulgurcu, Küçükçekmece‘de tek başına yaşamış olduğu evinde ölü bulunmuş oldu.

Hataylı olan Şükriye Bulgurcu, 2013 senesinde okumak ve oyunculuk eğitimi almak için İstanbul’a geldi.

Kadir Özgü Üniversitesi Beyaz perde ve Tv Kısmı‘nden mezun olan Şükriye Bulgurcu, hem de tiyatro eğitimi de aldı. İyi bir oyuncu olmak isteyen Şükriye, önceki akşam Küçükçekmece‘deki evine geldi. Dün sabah Şükriye Bulgurcu‘ya ulaşamayan arkadaşları yaşamış olduğu eve geldi.

Kapının açılmaması üstüne arkadaşları kapıyı kırarak içeri girdi. Genç kızı hareketsiz yatar halde kabul eden arkadaşları durumu polise ve sıhhat ekiplerine bildirdi. Sıhhat ekipleri tarafınca meydana getirilen kontrolde Şükriye Bulgurcu‘nun öldüğü belirlendi.

Vaka yeri araştırma ekiplerinin evde yapmış olduğu araştırma sonrasında genç kızın cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Meydana getirilen incelemede genç kızın üstünde herhangi bir delici, kesici ve yakıcı tabanca izine rastlanmadığı ve darp yada yara bulunmadığı açıklandı.

Genç kızın 2013 senesinde Hatay’dan İstanbul’a okumak ve tek imgesel olan oyunculuk hayalini gerçekleştirmek için geldiği öğrenildi.

Anne ve babası ayrı yaşayan 3 kardeşi bulunan Bulgurcu’nun beyaz perde ve tv bölümünden {mezun olduğu}, Müjdat Gezen Tiyatro Merkezi‘nde oyunculuk eğitimi almış olduğu öğrenildi. Genç kızın Hatay’da toprağa verileceği açıklandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *