Oyuncu Şükriye Bulgurcu, yediği yiyecek yüzünden mi öldü?

Oyunculuk hayaliyle Hatay’dan İstanbul’a gelen ve yalnız yaşamaya süregelen Şükriye Bulgurcu‘nun evinde ölü bulunmasının arkasından ortaya korkulu bir iddia atıldı.

28 yaşındaki Şükriye Bulgurcu’nun ölümünün arkasından meydana getirilen incelemede vücudunda herhangi bir darp izi bulunmadı. Sır dolu sorular ortada dururken, arkadaşlarının toplumsal medya paylaşımları dikkat çekti. Genç oyuncunun dışarıdan ısmarladığı yemeğin ölümüne sebep olduğu iddia edildi. 

Sabah gazetesindeki habere nazaran genç kızın, yediği yemekten zehirlenerek yaşamını yitirdiği öne sürüldü. 

Hatay’dan İstanbul’a okumak ve oyunculuk eğitimi almak için gelen 28 yaşındaki Şükriye Bulgurcu, tek başına yaşamış olduğu evinde ölü bulunmuş oldu. İstanbul’a oyucu olma düşsel ile 2013’te geldiği öğrenilen Şükriye Bulgurcu, Kadir Özgü Üniversitesi Beyazperde ve Tv Kısmı’nden mezun oldu.

Hem de Müjdat Gezen Tiyatro Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Tek düşsel oyuncu olmak olan Bulgurcu, önceki akşam saatlerinde Küçükçekmece’deki evine geldi.

Kapı arkadan kilitli

İddiaya nazaran, Bulgurcu ölmeden önceki akşam yiyecek söylemiş oldu ve gelen yemeği yedikten sonrasında fenalaştı. Durumu fena olunca teyzesini arayan Bulgurcu’nun ölümüne besin zehirlenmesinin sebep olduğu ileri sürüldü.

Sabah saatlerinde Bulgurcu’ya ulaşamayan arkadaşları yaşamış olduğu adrese geldi. Kapının açılmaması üstüne arkadaşları kapıyı kırarak eve girdi. Genç kızı hareketsiz yatar halde gören arkadaşları durumu polise ve sıhhat ekiplerine bildirdi. Sıhhat ekipleri tarafınca meydana getirilen kontrolde Bulgurcu’nun öldüğü belirlendi.

İntihar bulgusu yok

Genç kızın cenazesi, Adli Tıp morguna kaldırıldı. İncelemede genç kızın üstünde herhangi bir delici, kesici ve yakıcı tabanca izi bulunmadı. Evin kapısının arkadan kilitli olduğu tespit edilirken, herhangi bir intihar bulgusuna da rastlanmadı.

Araştırmalar sürerken Bulgurcu’nun arkadaşları toplumsal medyadan yapmış olduğu paylaşımlarda, genç kızın ölmeden önceki akşam dışardan yiyecek siparişi verdiği onu yedikten sonrasında fenalaştığı ve kalbine yenik düşüp yaşamını kaybettiğini öne sürdü.

Bulgurcu’nun ölüm sebebi hemen hemen netlik kazanmazken, vakayla ilgili adli tıp raporu planlanıyor.

Hatay’da defnedildi

Şükriye Bulgurcu‘nun cenazesi dün memleketi Hatay’da gözyaşları içinde toprağa verildi. Oyunculuk düşsel olan kızına bakmak için senelerce hastanede temizlik görevlisi olarak çalışan Şükriye Bulgurcu’nun anası Nadire Bulgurcu ve yakınları, defin esnasında güçlükle ayakta durabildi.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *