Oyuncu Tülin Ece, kendini ev sahibi olarak tanıtan şahıs tarafınca dolandırıldı

Magazin Mahallesi’nin hususi haberine gore, FOX’ta Salı akşamları ekrana gelen Evlilik Aleyhinde Her Şey dizisinde Güneş karakterine yaşam veren oyuncu Tülin Ece, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada kiralamak istediği ev sahibi tarafınca dolandırıldığını duyurdu.

Ev kiralamak maksadıyla insanlarına ağına düşüren bir dolandırıcının kurbanı bulunduğunu söyleyen Ece, şu an oturmuş olduğu evinini birkaç güne boşaltması icap ettiğini söylemiş oldu.

Ev kiralama yöntemiyle dolandırıcılık olaylarının İstanbul Kadıköy Moda’da oldukca yaygın bulunduğunu dile getiren oyuncu, hukuki süreçte kimsenin bir netice elde edemediğine dikkat çekti.

Tülin Ece, mevzuyla ilgili toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Oturdum bir yere kafamı toplamaya çalışıyorum. Bugün yeni evime taşınırım diye planlarken biraz önce dolandırıldım 🙂 Öyle bir kiralık ev yokmuş, kendini ev sahibi olarak tanıtan kadın kaporasını aldı. Bu dolandırıcılık şekli Moda’da çok yaygınmış. Kimse bir sonuç elde edemiyormuş hukuki süreçte. Ben markette 25 kuruş bozuğum çıkmayınca vicdanen rahatsız hissediyorum, bu insanlar bu kötü kalpleriyle nasıl yaşıyorlar, aklım almıyor. Birkaç güne boşaltmam gereken bir ev, kirayı euro olarak talep eden ve binayı otel yapacağım, Mart ayında diyen halihazırda ev sahibim var bir taraftan… :)”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *