Ozan Tufan ve Rojin Haspolat’ın düğün zamanı belli oldu

2015 yılından beri Fenerbahçe’de top koşturan, önceki gün ulusal maçta Norveç’e iki gol atarak her insanın gönlünde taht kuran Ozan Tufan, nişanlısı Rojin Haspolat’la 31 Mart Çarşamba günü evleniyor.

Yıldız futbolcu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’la istemeye gittiği Rojin Haspolat’la gene Ali Başkan’ın şahitliğinde evlenecek. Çırağan Sarayı’nda kıyılacak nikâhın öteki şahidi ise Fenerbahçe Teknik Direktörü Emre Belözoğlu olacak.

Özgürlük’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine bakılırsa, 2 senedir beraber olduğu Rojin Haspolat’ı geçtiğimiz Ağustos ayında Ali Koç’un desteğiyle babasından istemeye giden Ozan Tufan, ortalama 1 senedir nişanlısıyla evlilik hazırlığı yapıyordu.

Hazırlıklarını tamamlayan çift, büyük gün olarak 31 Mart tarihini seçti. Çift, pandemi kuralları gereği görkemli bir düğün yerine ufak bir merasimle dünya evine girecek.

En büyük destekçi

Ozan Tufan’ın kariyerindeki en büyük destekçisi, nişanlısı Rojin Haspolat.

Yıldız futbolcunun her müsabakasını takip eden Haspolat, önceki gün oynanan Türkiye-Norveç maçında yapmış olduğu paylaşımlarla da hem ulusal takıma hem de Tufan’a övgüler yağdırdı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *