Özcan Deniz’in eski eşi Feyza Aktan’dan sürpriz hamle

2018’de Özcan Deniz ile evlenen Feyza Aktan, adını da bu evlilikle duyurdu. Sadece ilişkileri pek de yolunda gitmeyen çift bir süre sonrasında ayrıldı. Ayrılıktan kısa süre sonrasında barışan ikili bir süre beraber yaşadıktan sonrasında ise olaylı şekilde boşandı.

Feyza Aktan, Deniz’den sertlik gördüğünü söylemiş oldu, karşılıklı iddialar devam ederken kavga görüntüleri herkesi şoke etti. İkili bir süre ilkin de evlatlarının velayeti için birbirine girdi.

Özcan Deniz, eski eşi için aylık 10 bin TL, oğlu Şimal için ise 2 bin 500 TL nafaka öderken “Kadınların çoğu nafaka koparmak için boşanıyor. Benim derdim nafaka değil, velayet! Oğluma karşı iyi bir anne olsun. Gelsin, neyim var neyim yok canımla beraber hepsini alsın” demişti.

Eğitimden sonrasında tekliflere bakacak

Son olarak velayeti alan Aktan, kendi parasını kazanmak için yepyeni bir hamle yapmış oldu. Oyunculuk halletmeye kabul eden Feyza Aktan ders almaya da başladı. Genç anne kendini hazır hissettiğinde gelen teklifleri değerlendirecek.

Posta’nın haberine gore; Feyza Aktan, Özcan Deniz ile beraber olduğu dönemde, eşinin yapımcı ve yönetmen olarak çekmiş olduğu ‘Senkron’ dizisinde oynamıştı. Gene karı-koca rolündeydiler.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *