Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk evliliğe ilk adımını attı

Ortalama 7 senedir beraber olan Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk mütevazı bir nikah töreniyle Marmaris Bozburun‘da hayatlarını birleştirdi.

Bebek heyecanı yaşayan Meşhur çiftin nikahına aileleri ve yakın dostları katıldı.

“Kimse ben hamileyken eğlence beklemesin”

Hamileliğinde 6’ncı ayı geride bırakan ve kızını kucağına almak için gün sayan Özge Özpirinçci, “Hamileyken düğün yapmam. Elbette doğum öncesi sade bir nikah olur ama kimse benden hamileyken eğlence beklemesin. Herkes düğünde eğlenirken benim oturmam mümkün değil” demişti.

İlk fotoğraf

35 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz önceki gün su altında çekilmiş olduğu fotoğrafını toplumsal medya hesabından yayınladı. İlk kere karnı burnunda pozunu Instagram hesabından paylaşan Özge Özpirinçci, gönderisine, Yunanca’da ‘güzel düşünme, iyilik dolu bir zihin’ anlamına gelen ‘eunoia’ notunu düştü.

Paylaşımıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Özpirinçci’nin fotoğrafına; Ceyda Düvenci, Gonca Vuslateri, Ayşe Tolga, Songül Öden, Damla Sönmez, Elvin Levinler, Demet Evgar, Hazal Kaya, Begüm Birgören ve Rojda Demirer benzer biçimde Meşhur adlar yorum yapmış oldu.

“Bebeğin ismine karar vermedik”

Burak Yamantürk ile 7 senedir aşk yaşayan Özge Özpirinçci, geçtiğimiz haftalarda aleyhinde merak edilenleri Show TV’den Yaşam Sabuncuoğlu’na anlatmıştı.

Hemen hemen bebeğin ismine karar vermediklerini söyleyen Meşhur oyuncu, “Kızımın hafif bir ismi olmasını istiyorum. İsimle ilgili sakin bir arayıştayım.” demişti.

Bebeğin adı üzüm mü olacak?

Hemen sonra yapmış olduğu bir açıklamada bebeğine ‘Üzüm’ adını vermeyi düşündüğünü söyleyen Özpirinçci sadece mevzuyla ilgili yakın çevresinden pozitif geri dönüş alamadığını ifade etmişti.

“Burak en güvendiğim insan”

Hayatında en güvenilmiş olduğu insan sorulduğunda sevgilisi Burak Yamantürk’ün adını söyleyen Özge Özpirinçci, “Birine bu kadar güvenebilmek muhteşem bir duygu. Uzun süredir birlikteyiz ve birbirimize sonsuz güveniyoruz. Onun hep yanımda olduğunu bilmek bana her anlamda güç veriyor.” ifadelerini kullanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *