Özgü Namal, Köyceğiz’deki evini kira süresi dolmadan boşalttı

Geçen yıl eşi Ahmet Serdar Oral’ı kaybeden Özgü Namal, yaşamına çocuklarıyla beraber İstanbul’da devam ediyor. Eşi hayattayken Köyceğiz’de yaşayan Namal’ın, Oral vefat ettikten sonrasında o eve tekrar asla gitmediği ortaya çıktı.

Posta’dan Ali Keser’in haberine bakılırsa Özgü Namal, geçen yıl kalp krizi sebebiyle yaşamını yitiren eşi Ahmet Serdar Oral’la Köyceğiz’e bağlı Ağla köyünde yaşadıkları evi kullanıma kapattı. 2015 yılından bu yana 2 çocuğuyla Muğla Köyceğiz’de yaşayan çift, İstanbul’daki evlerinde oldukları sırada Ahmet Serdar Oral, kalp krizi geçirerek vefat etmişti.

Eşinin geçtiğimiz ekim ayında vefatıyla sarsılan Namal, 5 yıl ilkin eşi ile birlikte 10 yıllığına kiralayıp köy hayatına geçmiş olduğu evine tekrar gitmedi. Evin bahçesinde Özgü Namal’ın evlatlarının oyuncakları ve kurmuş oldukları salıncağın atıl vaziyette durduğu da yakın çevreden öğrenildi.

Eşiyle beraber yatırım için köyden satın aldıkları ve etrafına duvar ördükleri 7 dönüm büyüklüğündeki, içinde göl bulunan arsayı 3 milyon TL’ye satışa çıkaran Özgü Namal, arkasından bu kararından vazgeçti. Namal’ın köydeki kalan eşyaları toplaması için çalışanlarını göndereceği öğrenildi.

Özgü Namal ile Ahmet Serdar Oral, 2014 senesinde evliliğe ilk adımını atmıştı. Ahmet Serdar Oral, geçtiğimiz ekim ayında yaşamını yitirdi. Namal’ın evlatları Nefes ve Elem Su’nun oyuncaklarının hâlâ köy evinin bahçesinde durduğu görüldü.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *