Pardon Filmi Tek Parça İzle

2004 Yapım Pardon Filmi Tek Parça Kesintisiz İzle!

İbrahim (Ferhan Şensoy), Muzo (Rasim Öztekin) ve Aydın (Ali Çatalbaş) kendi rahat dünyalarında yaşayan üç arkadaştır. Fakat İbrahim’in askere oldukça geç gitmesinden sebebiyle resmi üniforma görünce korkuya kapılıp kaçma huyu, onların yaşamını dönüşü olmayan halde değiştirir. Ziyaret için gittiği arkadaşı Muzo’nun evinde İbrahim’i gözaltına alan polis, yasadışı bir örgütle ilgili ipucu ele geçirdiğini sanır.

Sorgulamayı icra eden polisin (Bülent Kayabaş), onlara isnat edilen suçlara uygun olarak üçüncü bir isim daha verdikleri taktirde derhal tamamlanacak dosyayla çıkarılacakları mahkemede suçlamaları reddederek özgür kalabileceklerini söylemesi üstüne, İbrahim?in rastgele bir arkadaşını daha vakaya dahil etmesiyle felaketler zinciri adım atar. İbrahim, Muzo ve Aydın, derhal tutuklanarak Sinop Cezaevi’ne gönderilir.

Aylar devam eden mahkemelerden, {hiç de} üç arkadaşın ummuş olduğu benzer biçimde bir netice çıkmaz. Dışarıdan alınan haberler de pek iç açıcı değildir. İbrahim’in yaşamış olduğu mahallede tanıyıp tutkuyla sevilmiş olduğu Asuman başka biriyle evlenmek üzeredir…Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *