Paris Hilton ile Carter Reum evliliğe ilk adımını attı

Haftalardır bekarlığa veda partileri düzenleyen 40 yaşındaki Paris Hilton ile aynı yaşlarındaki iş insanı Carter Reum, Hilton’un büyükbabası Barron’ın Bel Air‘deki malikanesinde hayatlarını birleştirdi. Törene aralarında Emma Roberts, Bebe Rexha, Ashley Benson, Rachel Zoe, PAula Abdul’ün de bulunmuş olduğu birçok Meşhur düğünün konukları arasındaydı.

Üç gün üç gece sürecek olan düğünün en oldukca dört gözle beklenen ayrıntısı da Paris Hilton‘un giyeceği gelinlikti. Bir gelinliğin yanı sıra birkaç tane de beyaz gece elbisesi giyeceği malum Hilton, düğünüyle ilgili ilk toplumsal medya paylaşımını da yapmış oldu.

İlk paylaşım

Hilton, gelinliğini tam olarak göstermese de bir duvağını ön plana çıkaran bir fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı. Hilton’un “Benim sonsuzluğum bugün başlıyor” notuyla paylaşmış olduğu bu fotoğrafına 17 milyon takipçisinden oldukca sayıda beğeni ve yorum geldi. Paris Hilton ve Carter Reum, bir senelik flörtün arkasından geçen şubat ayında nişanlandıklarını açıklamıştı.


Son dakikada karar vermiş

Paris Hilton son dakikaya kadar düğünde giyeceği gelinliği seçmemişti. E! kanalına konuşan bir kaynak “Paris, gelinliğini dün gece geç saatlerde seçti” diye konuştu. Çiftin düğün töreni için belirledikleri mekan da birkaç gün ilkin kesinleşti. Hilton ile Reum, Barron Hilton’ın Bel Air’de bulunan lüks malikanesinde hayatlarını birleştirdi. Merasim için malikanede bazı değişimler ve hususi hazırlıklar da yapılmış oldu.

Malikanede hususi hazırlıklar yapılmış oldu

Bahçeye büyük, ahşap bir dans pisti inşa edildi. Pistin etrafı, çiftin isimlerinin baş harflerinin yazıldığı çiçeklerle süslendi. Hilton’un baş nedimesi kardeşi Nicky Hilton Rothschild oldu. Pembe giyim giyen nedimeler içinde Carter Reum’un kardeşi Halle Hammond, Hilton ailesinin gelini Tessa şeklinde adlar de yer aldı.


Dördüncü nişanlısı

Carter Reum, Paris Hilton’un dördüncü nişanlısı. Aşk hayatında bir türlü aramış olduğu mutluluğu bulamayan Hilton, daha ilkin üç kez nişanlandı. Fakat her üç nişanlısıyla da evlenmeden yollarını ayırdı. Paris Hilton, daha ilkin model Jason Shaw, Yunan sosyelit Paris Latsis ve erkek oyuncu Cyris Zylka ile nişanlandı. Özelikle de Paris Latsis ilişkisi kamuoyu tarafınca da ciddi olarak değerlendirildi. Sadece, iki Paris’in büyük aşkı ayrılıkla sonuçlandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *