Paul Walker’ın kızı Meadow Walker, Louis Thornton Allan ile evliliğe ilk adımını attı

2013 senesinde korkulu bir trafik kazasında yaşamını kaybeden Paul Walker‘ın kızı Meadow Walker (22), sevgilisi Louis Thornton Allan ile yaşamını birleştirdi.

Walker’ı damada babasının “Hızlı ve Öfkeli” filmindeki rol arkadaşı ve kendisinin vaftiz babası olan Vin Diesel teslim etti. Meşhur adı mutlu gününde filmin bir başka yıldızı Jordana Brewster da yalnız bırakmadı.

Meadow Walker, düğünde çekilen fotoğrafları Instagram hesabından takipçileriyle de paylaşmayı dikkatsizlik etmedi.


Paul Walker adına bir Vakıf kurdu

Meadow Walker, 15 yaşlarındayken babası Paul Walker‘ı kaybetmişti. Walker, peşinden babasının adını yaşatmak için deniz bilimlerine hizmeti amaçlayan bir vakıf kurmuştu. 40 yaşlarında hayata veda eden Paul Walker‘ın Rebecca Soteros ile birlikteliğinden dünyaya gelen Meadow, bir süredir model olarak kariyer yapıyor.

Vaftiz babası

Meadow Walker‘ın vaftiz babası Vin Diesel ile de oldukça yakın bir ilişkisi var. Daha ilkin açıklamalarda bulunan Diesel, Meadow’a karşı “korumacı” bir yaklaşım izlediğini anlatmıştı.

Meşhur oyuncu, sözlerini “Babalar Günü’nde beni arayıp, kutlayan ilk kişi her zaman Meadow olmuştur.” diye sürdürmüştü. Vin Diesel, vaftiz kızı Meadow aleyhinde “Onu çocuklarımdan biri olarak görmek dünyadaki en güzel şeylerden biri…” demişti.

40 yaşlarında trafik kazasında öldü

Paul Walker, 40 yaşlarında geçirdiği trafik kazasında yaşamını kaybetmişti. Walker, ölmesiyle bir tek ailesini ve yakınlarını değil hayranlarını da büyük bir üzüntüye boğmuştu.

Meşhur oyuncunun kaza anında değil de sonrasında araçta çıkan yangında yanarak yaşamını kaybetmiş olduğu de meydana getirilen otopsiden sonrasında ortaya çıkmıştı. Meydana getirilen otopsiden sonrasında Walker’ın yanık travmasından yaşamını kaybetmiş olduğu ve cansız bedeni üstünde termal yaralanmalar olduğu belirtilmişti.

Cesetleri teşhis etmek için diş kayıtlarına bakıldı

O sırada Walker’ın yanında arkadaşı Roger Rodas da bulunuyordu. Rodas da kazada yaşamını yitirmişti. İkilinin bedenleri yangın sonrası tanınmaz hale geldiği için de diş kayıtlarına bakılarak kimlikleri belirlenmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *