Persil, yepyeni Derin Temizleme Plus’ı Azra Akın ile tanıtıyor

Persil Derin Temizleme Plus, geliştirilen formülü ile çamaşırlarda kuvvetli temizlik ve bembeyaz sonuçlar sağlıyor.

Marka, yepyeni ürününü ise ülkemizin sevilen isimlerinden, tescilli dünya güzelimiz Azra Akın ile tanıtıyor.

Persil ile çamaşırlarda kusursuz temizlik ve beyazlık…

Persil Derin Temizleme serisiyle, çamaşır yıkamada muhteşem sonuçlar oluşturan marka, şimdi geliştirilmiş yepyeni formülü ile daha etkili sonuçlar için Persil Derin Temizleme Plus’ı tüketicilerle bir araya getiriyor. Ürün, lekelere karşı kuvvetli formülü ve grileşme karşıtı derin temizlik gücüyle her yıkamada bembeyaz sonuçlar ortaya koyuyor, çamaşırlarda kusursuz temizlik sağlayarak, kıyafetlerin grileşmesini ve solmasını da önlüyor. Böylece, tüketicilerin beyazlığı ve temizliği ile gurur duyacakları çamaşırlar ortaya çıkıyor.

Persil’in yepyeni yüzü Azra Akın oldu…

Persil’in yepyeni yüzü ise güzelliği ile olmasıyla birlikte sempatikliği, samimiyeti ve sıcaklığı ile de gönüllerde taht kuran Azra Akın oldu.

Yer almış olduğu her projede insanların kalbine dokunmayı başaran Azra Akın, markanın tanıtım çalışmalarında yer almaktan duyduğu memnuniyeti ise şu sözlerle dile getirdi:

“Persil’in çamaşırlarda eşsiz sonuçlar sağlayan inovatif formülü Persil Derin Temizleme Plus’ı tanıtmaktan ötürü mutluluk duyuyorum. Grileşme karşıtı bu formül, çamaşırlarınızda bembeyaz sonuçlar sağlıyor. Kendim de güvenle kullandığım Persil’in derin temizleme gücünü herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *