Pınar Altuğ’un yatak odası sırları ortaya çıktı! ‘Kırktan sonrasında libidom…’

Hep güzel ve alımlı mıydın?

Beğenilir, fark edilir, genel anlamda dikkat çekerdim. Rahmetli anneannem beni “Kraliçem” diye severdi. Eve taç getirdiğimde “Bak, çocukluğundan beri söylüyordum” dedi.

Seksi de bulunuyorsun…

Evet, seksapelim var. Fizyolojik avantajlara sahibim, uzun bacaklıyım vesaire… Ancak seksi olmak için hususi bir şey yapmıyorum, vamp giyinmiyorum, öyleki şuh pozlar vermiyorum. Bana nazaran seksapel sonradan kazanılan bir şey değil, içte olan bir şey. Bence bende de var.

“Uzun bacaklıyım” dedin de en fazlaca bacak dekolteni beğenirmişsin esasen…

Mini etek benim alametifarikam. Ancak durup dururken “Bacaklarımı beğeniyorum” diye açıklamalar meydana getirecek kadar çıldırmadım. Bir sual soruyorlar, yanıt veriyorum. O da öyleki bir şeydi.

40’lı yaşlarla libido azalıyor mu?

O kişiyle ilgili. Bizde her geçen gün her şey daha iyiye gidiyor. Daha mı tecrübeleniyoruz, bilmiyorum. Benim yaşla beraber günlük hayatımdaki enerjim de düşmedi. Libido da bununla bağlantılı. Ne genç dostlarım var, “Ay şimdi onu mu yapacağız” diyorlar, yapıver işte, hallediver (gülüyor). Hep iç ritmi yüksek ve enerjik bir bayan oldum. Dolayısıyla 40’lı yaşlarda olmak bir şey değiştirmedi, yalnız bir sayı. Ayrıca dolu dolu 46 doğrusu, söyleyebiliriz de.

Sex, hayatında nerede?

Sex önemlidir. Zira cinsellik olmadığı süre, aşk ve tutku düşmeye adım atar. Bir tek seksle de olmaz. Eve vardığında yalnız yatakta güzel zaman geçiriyorsan bu bir süre sonrasında bunaltıcı olur. Dolayısıyla devamında iyi geçinmeli, ortak paylaşımların olmalı.

Aşk hanımı mısın?

Evet, aşk benim için fazlaca güçlü bir şey. Âşık olursam gözüm kararır ve peşinden giderim.

Yağmur (Atacan) seni bigün şak diye öpmüş ve her şey öyleki başlamış…

Aynı setteydik. İkimiz de birbirimize meyilliydik. Benim ayrı giyinip soyunduğum odam vardı. Kapıyı çaldı, odada kimse yoktu. Öpüverdi. İyi ki de öpmüş.

15 senedir berabersiniz. 13 senedir evlisiniz. Mutlu birlikteliğin sırrı ne?

Bütünü asla bozmamak; sevgi, saygı, arkadaşlık, itimat ve cinsellik… Bir de sonrasında altın top geliyor… Evladınız oluyor ve her şey daha güzel oluyor.

Uzun evliliklerinde sonunda aşk da cinsellik de biter, ilişki dostluğa döner derler. Doğru mu?

Yok, bizde tutku sönmedi. Ancak bebek dünyaya vardığında, ilk iki yıl evlilik darbe yiyor. Bir yanda senden meme, pışpış bekleyen bir bebek var, diğer yanda senden cinsellik bekleyen bir adam var. Ben özbakımından vazgeçen bir bayan olmadım, gene de insansın, gücün yetmiyor. Ancak bebeğin sorunları ortadan kalkıp daha düzene girmiş bir yaşam başladığında, eğer kocanı da seviyorsan, gene onun kollarında, koynundasın.

Burnumu fazlaca seneler ilkin yaptırdım. Göğüslerimde küçültme var. Bunların haricinde botoks şeklinde ufak dokunuşlar var, dolgu yada müdahale yok. 17 yaşımdan beri her sabah kalkıp, yüzümü yıkayıp kremlerimi sürerim. Benim kremlerimden millete baygınlık gelir. Tırnağımın kenarından 

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *