Prens Harry-Meghan Markle çiftinin evlatları dünyaya geldi

Prens Harry ve Meghan Markle, Amerikan CBS televizyonunda Oprah Winfrey‘ye verdikleri mülakatla günlerce dünya basınının gündemini meşgul etmişti.

Harry-Meghan çifti röportajda İngiltere Kraliyet Ailesi’ne yönelik suçlamalarda bulunmuştu. Harry, Saray’da ırkçılığa maruz kaldıklarını anlatırken, eşi Meghan bu mevzuda ayrıntıya girmek istemediğini ifade etmişti.

ABD’de dünyaya geldi

Prens Harry ve Sussex Düşesi Meghan‘ın ikinci evlatları Lilibet Lili Diana‘nın mahalli saatle 11.40’da ABD’nin California eyaletine bağlı Santa Barbara şehrinde bir hastanede dünyaya geldiği açıklandı. Doğum sonrası anne kızın sağlıklarının iyi olduğu da aktarıldı.

Çiftten teşekkür mesajı

Meghan ve Harry çifti, dünya genelinde kendilerine destek veren insanlara teşekkür etti.

Prens Andrew’i bir sırada daha geriletti

Öte taraftan Diana bebek, Kraliyet Ailesi’nde tahta geçecek kişiler içinde sekizinci sırada bulunuyor. Bebeğin doğması, tahta geçiş sıralamasında 8. sırada bulunan Prens Andrew’i dokuz sıraya geriletti. Bebeğe hemen hemen prenses yada majesteleri unvanı verilmedi.

Evliliklerinin mutsuz olduğu öne sürülmüştü

İngiliz ve Avustralya basınında yer edinen bazı haberlere bakılırsa Prens Harry ile Meghan Markle’ın yaşamı, dışarıdan görünmüş olduğu kadar iyi olmadığı öne sürülmüştü. Bu iddialara bakılırsa; Harry ile Meghan, durmadan tartışıyorlar, kavga ediyorlarmış.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *