R10.net’in Meşhur Dolandırıcısı Seyit Çağlı

Meşhur webmaster forum sitesinin bir fazlaca ünlüsü Seyyit Çağlı yada öteki adıyla Seyit Çağlı’dan son gelişme!

R10.net’in senelerdir adını duyurmayı başarmış ve insanların paralarını gasp eden Seyit Çağlı, bir oldukça toplumsal platformda üyelerin paralarını çalmaya odaklı bir düzenek kurmuş durumda. Senelerdir r10 forumunda bir oldukça insanı dolandıran ve halen sahtekarlığa devam eden Seyyit Çağlı aleyhinde R10.net’in resmi avukatı harekete geçti!

Arkasından R10.net üstünden oluşturulan Dolandırıcı mevzusuna Resmi Forum Avukatı; Cueh

Seyit Çağlı Vakasında İlginç Gelişme başlığıyla yepyeni bir ileti yolladı.

Mesajında;

Merhaba Kıymetli Forum Üyeleri,

“29.04.2021 tarihinde bu konuyu açtım. Avukatımız Kubilay bey ve benim şahsi başvurularıma rağmen Türkiye Cumhuriyetinde “Seyit Çağlı” “Seyit Çağlı” Isminde bir yurttaş yaşamıyor. Forumda ki mevzuları inceledim, araştırdım bir çok dava açmış, birisi cezaevinde yazmış, birisi tutuklattım yazmış.

Örneğin, https://www.r10.net/off-topic/264082…lisme-var.html@kaolin; tarafınca açılmış.

Bu mevzu ile ilgilenen sayın Muhammed Cemil İmamoğulları ile yaptığımız telefon görüşmesinde, kendisinin bulunamadığını, bulunamadığı için bir şey yapılamadığını söylemiş oldu. Ortada SEYİT ÇAĞLI isminde yaşayan bir T.C. kimlik numarası yok.

Burada kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum.

Forumda bulduğum mağdurlar ve savcılığa verdiğini yazan arkadaşları etiketliyorum.
@kaolin@ilkansahin@Meftunn@EmreBudak@psnmonster@necatiataoglu@oktaydgnn@CivanDemir@Site Performans@gusion@azatdeviren@kadiralpargu;

Etiketlediğim arkadaşlardan özür temenni ediyorum, seyit tarafınca mağdur edilmişsiniz elinizde ne var? Ne yaptınız? Daha etiket atmak için gireceğim 38 sayfa mevzu var fakat hakikaten yoruldum gir çık.

Düşünün, ortada bir isim var “SEYYİT ÇAĞLI” yada “SEYİT ÇAĞLI”. 5 Senedir etken olarak ************** yapıyor, ve yakalanmıyor. Biz bu isimi biliyoruz, fakat bu şekilde bir isim yok bu şekilde bir T.C. kimlik numarası yok. Bu şekilde bir adam yaşamıyor.

Rica ediyorum, boş mevzu yada goy goy değil Bu seyit ile ilgili, telefon numarası, seyyit yada seyit çağlı adına bir iban numarası yada bir t.c. kimlik numarası Elinde olan kimse yok mu?

Anlıyorum ki, bu adam seyit çağlı diye bir maske takmış, maskenin arkasında yaşamını yaşıyor.”

Sözlerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *