Rapçi Kanye West, 22 yaşındaki model sevgilisiyle ilk kez görüntülendi

Kim Kardashian‘dan ayrılma aşamasında olan Meşhur rap şarkıcısı Kanye West’in, 22 yaşındaki Vinetria adlı modelle yepyeni bir aşka yelken açtı. Üç çocuk babası rap yıldızı Vinetria ile basket maçında görüntülendi.

Kardashian’ın son yılların parlayan komedyeni Pete Davidson ile yepyeni bir ilişkiye başladığı gündemdeydi. Bu durum West’i rahatsız etmiş ve Meşhur isim açıklamasında “Bu, benim için bir şaka değil. Henüz boşanmadık bile. Çocuklarım ebeveynlerinin bir arada kalmasını istiyor. bizim birlikte olmamızı istiyorlar” demişti.

West ve Vinetria bu açıklamaların arkasından görüntülendi. İngiliz Daily Mail gazetesine izahat meydana getiren West’e yakın kaynaklar, Kardashian ve Davidson dedikodularının arkasından West’in bu görüntüyü verdiğini öne sürdü. Mevzuya dair Kanye West cephesinden hemen hemen bir izahat gelmedi.

İkili, Cumartesi günü Donda Akademi‘nin Minneapolis’teki basketbol maçında, izleyici koltuklarında görüntülendi. Vinetria ek olarak, Meşhur şarkıcının Miami’de Drink Champs adlı podcast yayına katıldığında da yanındaydı. O programda West’e Kardashian’ın yepyeni ilişkisi aleyhinde sual sorulduğunda, “O hala benim karım” yanıtını vermişti.

Vinetria’nın ek olarak Kanye West’in düzenlemiş olduğu ‘Sunday Service’ etkinliğine de katılmış olduğu öğrenildi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *