Rapçi Murda’nın yepyeni doğan bebeği Ayla vefat etti

Murda‘ adıyla tanınan Meşhur rapçi Önder Doğan, yepyeni doğan kızı Ayla’yı kaybettiğini duyurdu.

Instagram hesabından izahat icra eden Murda, “Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Bildiğim tek şey sen her zaman benimlesin” diye yazdı.

O Ses Türkiye Rap programında jüri üyeliği icra eden Önder Doğan, kızı Yakarış Ayla Doğan‘ın vefatıyla sarsıldı. 

20 Nisan’da yaşamını kaybeden kızına veda eden Doğan, Ayla’ya şu sözlerle seslendi:

“Nerden başlayıp ne diyeceğimi aslen bilmiyorum. Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha fakat Tanrı’ımın demek ki sana ihtiyacı vardı ve seni yanına aldı.

Üzgünüm kızım. Oldukca üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, rahatlık içinde gittin ve gidişinle benden de bir parça götürdüm yanında.

Benim için senden önceki hayatım vardı ve şimdi sensiz, senden sonraki yaşam başladı. Iyi mi yapacağımı bilmiyorum. Yaşam iyi mi devam etmeli şimdi?

Seni öptüm ve kokladım fakat yetmedi kızım. Oldukca özlüyoruz seni. Şu an bundan öte kelime bulamıyorum. Her şey oldukca süratli oldu ve bitti.

Bildiğim tek şey sen daima benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya güzeli melek kızımsın. Annesinin ve babasının elması, ablasının koruyucu meleği. Seni oldukca özlüyoruz ve çoktan oldukca seviyoruz. Refah içinde dinlen kızım…

Yakarış Ayla Doğan 20-04-2021”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *