Reynmen Avrupa turnesinde konser başına 263 bin TL kazanacak!

Yepyeni albümüyle müzik listelerini kasıp kavuran Reynmen, Avrupa Turnesine hazırlanıyor. Meşhur fenomen çıkacağı Turneden ortalama 2 milyon 630 bin TL kazanacak. Hem de geçtiğimiz yıl Uludağ’da bir münakaşa yaşayan genç fenomen bu haberlerin abartılmasına ilişkin toplumsal medyada sitem etti. Orada kendisine hakaret etmiş olduğu için dayanamadığını söylemiş oldu.

Yusuf Aktaş, Avrupa Turnesinde ortalama 10 konser verecek. Bu konserler karşılığında 400 bin Euro alcağı öğrenildi. Türk parasıyla ortalama 2 milyon 630 bin TL alacak olan fenomen konser başına 263 bin TL kazanmış olacak. Müzik piyasasındaki yerine oturmayı başaran genç isim bununla beraber kendini karalamaya çalışan bazı Magazin sitelerine de toplumsal medya hesabından sitem etti. Geçtiğimiz yıl bir kavgaya karışan Reynmen görüntülerin tekrardan ortaya çıkmasına tepki gösterdi. Orada kendisinin üstüne fazlaca gelindiğini dile getiren Meşhur fenomen “Size hakaret edildiğinde yerinizde mi oturuyorsunuz?” dedi. 

YENİ ŞARKISI DÜNYA LİSTESİNDE!

5 şarkıdan oluşan Rnbesk albümünü geçen hafta çıkaran Reynmen, ikinci hafta dolmadan dünya listesine girdi. Klip çekmiş olduğu Leila adlı şarkısı aynı gün Youtube Trendlere girdi.

Büyük başarı elde eden Reynmen, şimdide dünya listesindeki şarkılarla yarışıyor. Reynmen’in daha önceki şarkıları Derdim Olsun ve Ela da dünya listesine girmişti.

Bu sayede Avrupa turnesine çıkmayı hedefleyen Reynmen, durmadan çalmış olduğu için toplumsal medya videolarına ara verdi. Sadece toplumsal medyada fanatiklerine Mart ve Nisan aylarında sürpriz bir isimle düet yapacağını duyurdu. 

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *