Rıdvan Dilmen, yorumculuğu bıraktı! İşte sebebi…

Eski ulusal futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen, yorumculuk görevini bıraktığını toplumsal medya hesabından deklare etti.

Dilmen, “Yakın zamanda; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl amaçlarının şahsım üzerinden halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve azmettiricilerini bilgi ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.” ifadelerini de kullandı.

Dilmen’in toplumsal medya hesabından yapmış olduğu ayrılık izahı şöyleki:

“43 yıl ilkin lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk Futbol Ailesine; onurumla, şerefimle, namusumla hizmet ettiğim Ulusal Futbolcu – Teknik Direktör – Futbol yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci bugün itibariyle sonlandırıyorum. Vicdanen oldukca rahatım. Hiçbir kişi, toplum ve kurumla ilgili kesinlikle saygısızlığım olmadı. Sadece son dönemde organize bir halde hedef gösterilerek bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü, iftiraları başkaları şeklinde kabul etmem mümkün değildir.

İzleyicilerime teşekkür ederim

Şimdiye kadar olduğu şeklinde; rahmetli babamın ve annemin bana bıraktığı en anlamlı miras olan DİLMEN soyadını Rabbim izin verdiği sürece onurumla taşımaya devam edeceğim. Doğuk Grubu Satın Başkanı Ferit Şahenk Beye ve NTV ailesine teşekkür ederim. Bütün seyircilerimize minnettarım.

Tek tek ifşa edeceğim

Kısa sürede; bana ve aileme meydana getirilen kara çalma dolu bu kampanyanın aktörlerini, aslolan amaçlarının şahsım üstünden halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak bulunduğunu, tetikçilerini ve azmettiricilerini data ve belgelerle tek tek ifşa edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın. Sevgi ve saygılarımla…”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *