ROLÜN AĞIRLIĞINI TAŞIYAMADI! | Engin Altan Düzyatan ‘Barbaros’ İle Ne Vakit Dönecek?. . ► .
., .

Engin Altan Düzyatan, Arnavutköy’de bir mekanda otururken MedyaCini.net kameralarına yansıdı. Çıkışta motosikletine binip gitmeye hazırlanan oyuncu, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisiyle seyirci karşısına çıkan Engin Altan Düzyatan’ın yepyeni projesi ‘Barbaros’ merakla umut ediliyor. Dizi çekimlerine hemen hemen başlamadıklarını belirten oyuncu, dizide yönetmen değişikliği olacağı yönündeki haberleri doğruladı.

Yepyeni dizi Barbaros’un yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler’in oturması bekleniyordu. Biraderler’in projeden ayrıldığına dair çıkan söylentiler aleyhinde Engin Altan Düzyatan şu ifadeleri kullandı: “Ben de öyle duydum. Henüz kim olacağıyla ilgili fikrim yok. Yapımcı bir şekilde onun bilgisini sizinle paylaşacaktır.”

Serdar Gökhan, Diriliş Ertuğrul dizisinde Düzyatan’la beraber rol almış ve Süleyman Şah karakterine yaşam vermişti. Yeşilçam’ın usta sanatçısı geçtiğimiz aylarda gerçekleşen bir röportajında, Özçivit’in Müessese Osman dizisindeki rolünü kastederek, ‘Bu rolün ağırlığını omuzlarında taşıyamadı’ demişti. Engin Altan Düzyatan kendisine bu izahat hatırlatılınca “Sağ olsun çok sever beni Serdar Ağabey” dedi.

Pakistan’da bir şirketle antak kalma imzalıktan sonrasında iptal edilmesiyle ilgili konuşan Engin Altan Düzyatan şunları kaydetti: “Bir sorun yaşadık açıkçası. Fazlaca uygun olmayan bazı haberler okuduk. İkimizin isminin aynı yerde görünmemesi daha uygun olur diye düşündük. O yüzden de bir halde çekildik.

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#EnginAltanDüzyatan #BurakÖzçivit #Magazin

source
#ROLÜN #AĞIRLIĞINI #TAŞIYAMADI #Engin #Altan #Düzyatan #Barbaros #İle #Vakit #Dönecek

16 Comments
 1. asiye guneri Mart 4, 2021 Reply
 2. Agent 47 Mart 4, 2021 Reply
 3. Seda Sağ Mart 4, 2021 Reply
 4. berki berki Mart 4, 2021 Reply
 5. Ertugrul Fan Mart 4, 2021 Reply
 6. Hadia Shabbir Mart 4, 2021 Reply
 7. Mustafa Akbulut Mart 4, 2021 Reply
 8. 2018cor Mart 4, 2021 Reply
 9. Merve Nur GENÇ Mart 4, 2021 Reply
 10. Inci Tumer Mart 4, 2021 Reply
 11. Tamam Igdır Mart 4, 2021 Reply
 12. Mr19840306 Mart 4, 2021 Reply
 13. yasmin gulu Mart 4, 2021 Reply
 14. Bizim mətbəx Mart 4, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *