Ronaldo, vasektomi yaptırmasına karşın 5. kez baba oluyor

4 çocuk babası olan Ronaldo, 2010 senesinde vasektomi yaptırmıştı. Ronaldo’nun yapmış olduğu bu işleme karşın önceki gün eşi Celina Locks hamile bulunduğunu deklare etti.

“Bugünün ne zaman geleceğini merak ediyordum”

Locks, Instagram‘dan, “Bu anı tarif edecek kelime yok. Hayatımın yeni dönemi başlıyor. Yanında büyük bir sorumluluk da getiriyor. Geçmiş 30 yılıma baktığımda bugünün ne zaman geleceğini merak ediyordum ve işte şu an buradayım, içimde muazzam bir mutlulukla” yazdı.

Spermlerini dondurdu

Ronaldo’nun ilk eşinden 1, 2. eşinden 2, bir de ek olarak babalık testi sonucu öğrendiği Michele Umezu’dan bir evladı bulunuyordu. Bu vaka sonrasında yıldız futbolcu, 2010’da vasektomi yaptırarak çocuk sahibi olmasını olanaksız hale getirmişti. Eşinin hamile bulunduğunu izahı üstüne, bunun iyi mi olduğu merak edilirken gerçek ortaya çıktı.

Vasektomi sonrası o dönem izahat meydana getiren Ronaldo spermlerini dondurduğunu açıklamıştı. Yıldız futbolcunun 5. çocuğunu bu şekilde yapmış olduğu düşünülüyor.

Vasektomi nedir?

Vasektomi, erkekte sperm kanallarının bağlanmasıdır. Bu işlemin sonucunda adam, çocuk yapma yetisini kaybeder.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *