Rüyada Altın Bozdurmak Neye Delalettir?

En kıymetli yatırım araçları içinde yer edinen altın, bununla beraber en kıymetli madenlerden biridir. Bu yüzden bir çok vakit rüyada altın görülür ve bunun belli bir anlamı vardır. Peki rüyada altın bozdurmak ne demek? Kuyumcuda altın bozdurduğunu görmek üstüne merak edilenler.

Pek oldukça insan geleceğini güvence altına almak için altın saklar. Günümüze değişik amaçlar altında saklanmış olan altınlar, bununla beraber değişik biçimlerde rüyalarda da yer alır. Bu şekilde zamanlarda rüya alimlerinin yorumlarına bakılarak manası öğrenilebilir.

Rüyada Altın Bozdurmak

Rüyada altın bozdurmak rüya sahibinin eline mühim oranda mal ve mülk geçeceği üstüne yorulur. Bununla beraber maddi açıdan arzu etmiş olduğu noktaya geleceği yönünde delalet eder. Asla beklemediği aniden toplu bir kazanç geleceği ve ailesinin geleceğini güvence altına alacağı yönünde delalet eder.

Rüyada Kuyumcuda Altın Bozdurduğunu Görmek

Rüyada kuyumcuda altın bozdurduğunu görmek iyi bir birikim anlamına gelir. Bilhassa rüya sahibinin gelecek adına mühim bir birikim yaparak mal ve mülk sahibi olacağı yönünde delalet eder. Başka rüya alimlerine gore ise kişinin harcamalarına oldukça dikkat etmesi, fazla açılmaması gerektiği üstüne işaret eder.

Rüyada Başka Bir Yerde Altın Bozdurmak

Rüyada başka bir yerde altın bozdurmak rüya sahibinin hakkı olmayan mal ve mülk elde edeceği üstüne yorulur. Ek olarak başka birinin hakkını gasp edebileceğine ve bu yüzden bereketinin kaçacağı yönünde rivayet edilir. Rüya sahibinin buna oldukça dikkat etmesi icap ettiğini özetleyen uyarıcı bir kalite taşır.

Rüyada Yüklü Altın Bozdurmak

Rüyada yüklü altın bozdurmak rüya sahibinin sağlam bir ganimete haiz olacağı üstüne yorumlanır. Bilhassa iş hayatında gösterdiği başarılar ile iyi bir mevki elde ederken, kazancını her geçen vakit katlayacağı yönünde delalet eder. Yoksulluktan kurtulmak, borçları ödemek ve rahata kavuşmak şeklinde yorulur.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *