Sadakatsiz bu akşam var mı? Sadakatsiz 27. yepyeni bölüm bilgileri..

Sadakatsiz dizisi, koronavirüse yakalanan Burak Sergen’in yoğun bakıma kaldırılması sebebiyle geçtiğimiz çarşamba yayınlanamadı.

İzleyiciler “Bu hafta Sadakatsiz yeni bölüm var mı?” sorusunu sormaya başladı.

Çekimlere bir süre ara verilen dizi çarşamba günü yepyeni bölümüyle yeniden ekranlara gelecek. Kanal D’nin çarşamba günlerine damga vuran dizisi Sadakatsiz’in 27. bölüm fragmanı gösterildi.

Peki Sadakatsiz bu akşam var mı? İşte Sadakatsiz 27.bölüm ve bilgileri..

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI?

Geçtiğimiz hafta yepyeni kısmı yayımlanmayan dizinin dört gözle beklenen 27. yepyeni bölüm fragmanı da paylaşıldı.

Coşku dolu yepyeni bölüm fragmanı ile gösterilen Sadakatsiz, 28 Nisan Çarşamba akşamı sevenleri ile tekrardan buluşacak.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Derin umarsızlık içinde kurtarılmayı beklerken, Asya’nın sabrı da gücü de günden güne azalmaktadır. Yaşanmış olan gelişmeler Asya’yı geçmişe götürsede, alacağı kararlarla hepimiz için en doğru olanı yapmayı kafasına koymuştur.

Derin’i bulmak için iz sürmeye devam eden Volkan, mühim bir gerçekle karşı karşıya gelir. Derin’in içinde bulunmuş olduğu çıkmaz hemen hemen çözülmemişken yaşanmış olan hangi şok gelişme, dengeleri bir kez daha alt üst edecektir.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Asya’nın Derin ile karşı karşıya gelmesi son bölümde dikkat çekmişti. Yepyeni bölümde düğüm çözülüyor.

Yepyeni bölümde Asya, sonunda Derin’i bulur. Sadece Asya ile Derin’i neler bekliyor hemen hemen belli olmuş değil. Eski hastası tarafınca kaçırılan Asya, Derin’i kurtarabilecek mi?Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *