Sadakatsiz dizisinde şoke eden gelişme! Asya, Derin’i…

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Tarık Komut Tekin ve Alp Akar‘ın başrollerde oynadığı Kanal D’nin beğenilen dizisi Sadakatsiz, 28 Nisan Çarşamba akşamı 27. yepyeni bölümüyle ekrana gelecek.

Sadakatsiz‘in yepyeni kısmında Derin’in kaçırılması yavaş yavaş aydınlanmaya başlarken sular durulmuyor. Sadakatsiz yepyeni bölümde Derin ve Asya’yı kaçıran Faruk’un “Ölümü Asya’nın elinden olmalı. İntikam en çok onun hakkı” sözleri dikkat çekiyor.

Asya ise, Derin’i kurtarmak için harekete geçiyor. Sadece sesleri duyarak eve gelen Faruk silahını Derin’e doğrultuyor.

Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Sadakatsiz son bölümde Asya’nın eski hastası olan ve ona ‘Ben senin koruma meleğinim’ diyen Faruk’un Derin’i kaçırılmış olduğu ve bir köy evinde saklamış olduğu ortaya çıktı. Derin’e gazetede çıkan haberi gösteren Nazan, onun damarına bastı. Gazetede kızı Zeynep’i Asya’nın kucağında gören Derin, çılgına döndü. Nazan, Asya’nın öcünü alabilmek için Derin’in canını bu şekilde yakmaya çalıştı.

Faruk, Asya’yı da kaçırdı

Sadakatsiz’in son bölüm finalinde ise Faruk, sonunda Asya’yı da kaçırıdı. Asya’ya takıntılı olan Faruk, ilkin onu takip etti. Peşinden ise bayıltıp, Derin’le aynı yere götürdü.

Kendine ulaştığında şoka giren Asya, Derin’i de yanında görünce büyük bir korkuya tutuldu.

Peki her ikisini de kaçıran Faruk’un amacı ne? Öte taraftan Faruk’un robot resmi ise Melih’in eline geçti. Melih ve polis ekipleri Faruk’u yakalamak için emek verme başlattı.

Selçuk’un anne acısı

Sadakatsiz’in 14 Nisan Çarşamba gösterilen son kısmında Selçuk’un anası Hicran vefat etti. Hicran’ın ölüm haberi herkesi derinden etkilerken en oldukça Selçuk üzüldü. Hemen hemen annesinin varlığına bile alışamamışken onu kaybeden Selçuk, teselliyi Nil ve Asya’da bulmaya çalıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *