Sadakatsiz’de Aras Ateşoğlu gerçeği ortaya çıktı

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Tarık Buyruk Tekin, Berkay Ateş ve Alp Akar‘ın başrollerde oynadığı Sadakatsiz, 40. bölümüyle 24 Kasım Çarşamba akşamı ekrana geldi.

Aras, hastaneyi satın alıyor

Sadakatsiz son bölümde boşanmak için Londra’ya giden Aras, iki hafta aradan sonrasında dönme sonucu aldı. Dizinin final sahnesinde ise Aras’ın haberi televizyonda gösterildi. Sadece bu dönüş ezberleri bozdu. Aras Ateşoğlu’nun dünyaca Meşhur bir Türk yazılımcı olduğu ve Türkiye’ye döndüğü haberini televizyonda gören Volkan büyük şok yaşadı. Aras’ın Asya’nın vazife yapmış olduğu ve tekrardan başhekimlik teklif edilmiş olduğu hastaneyi de satın alacağı açıklandı.


Sadakatsiz son bölüm özeti

Aras’ın gidişinin arkasından Asya için yeniden dönüşü gündeme bomba benzer biçimde düşüyor. Asya, Aras ile ilişkisini noktaladıktan sonrasında bütün ipler aniden kopar.

Derin ise Volkan’ın bu sebepten Asya ile yakınlaşmasına katlanamaz. Aras ile karşılaşması bazı gerçeklerin ortaya çıkmasına sebep olacakken, Aras Leyla’yı da alıp Tekirdağ’dan gitmeye karar verir.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *