Sadakatsiz’de Asya’dan Derin’i yıkan hamle! Büyük planı ortaya çıktı!

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Tarık Komut Tekin ve Alp Akar‘ın başrollerde oynadığı Kanal D’nin beğenilen dizisi Sadakatsiz, 12 Mayıs Çarşamba akşamı 29. yepyeni bölümüyle ekrana gelecek.

Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Sadakatsiz son bölümde Faruk ve Nazan’ın elinden kurtulan Asya ve Derin için yepyeni bir dönem başladı. Yaralanan Asya hastaneden taburcu olduktan sonrasında ise Derin’in oyunlarıyla uğraşmaya devam etti.

Volkan, Asya mevzusunda şansını zorlamaya devam etti. Hastaneden taburcu olan Asya, Volkan’la beraber evine döndü. Volkan, yakında Derin’den boşanacağını ve Asya ile eski günlerdeki şeklinde olacaklarını söylese de Asya buna olasılık vermedi.

Derin, Asya’yı hedef gösterdi

Sadakatsiz’in 5 Mayıs Çarşamba gösterilen yepyeni bölümde ifade vermeye çağırılan Derin, Asya’yı suçlarcasına konuşunca işler karıştı. Başına gelenlerin Asya yüzünden bulunduğunu ve onun da bu işin içinde bulunduğunu beyan etti.

Asya, Derin’in onun aleyhine ifade verdiğini öğrendi. Bu durumu Derin’le bizzat konuşmak için hastaneye giden Asya, Derin’i uyardı. Yaptıklarının ortaya çıkmaması için Derin’in ona attığı iftiraları temizlemesi icap ettiğini söylemiş oldu.

Volkan, Asya’yı Seçti! Derin’i şoke eden itiraflar!

Volkan, Derin’e Asya aleyhinde itiraflarda bulunmuş oldu. Volkan, birliktelikleri boyuncu hep yalan söylediğini, Asya’yı hiçbir vakit bırakmak istemediğini onu hep sevdiğini itiraf etti. Volkan’ın ayrılma kararından sonrasında kendini daha da fena hisseden Derin, onu kaybetmemek için her şeyi yapmış oldu.

Gönül’den kızı Derin’e tokat

Derin’in iyi olduğu haberini alan Gönül ise kocası Haluk’un kalp krizi geçirdiğini öğrendi. Derhal hastaneye giden Gönül, eşinin iyi bulunduğunu sadece tedavisine yoğun bakımda devam edileceği haberini aldı. Arkasından eve gelen Gönül, kızına tokat attı ve ona bir adam uğruna iyi mi biri bulunduğunu; bunu ailesine iyi mi yaptığını sordu. Annesinden özür dileyen Derin, babasının durumunu da öğrendi.

Gerçekleri kızının yüzüne vurdu

Sinirlenen Gönül, kızına bir kez daha kızdı. Asya’dan kurtulmak için bu şekilde bir ifade verdiğini söyleyen Derin’e; gerçekleri bir kez daha hatırlatan anası, “Sen gerçekten gerizekalısın. Asya değil hapse dünyanın öbür ucuna da gitse ondan kurtulamazsın. Senin o çok sevdiğin, boşanmamak için uğraştığın kocan hala onu seviyor. Aklını başına topla artık” dedi.

Derin bebeğini düşürdü

Volkan’ın itiraflarından sebebiyle büyük üzüntü yaşayan Derin, bebeğini düşürdü. Hastanede olduğu sırada bebeğini kaybeden Derin, bu durumu herkesten bilhassa Volkan’dan gizleme sonucu aldı. Derin, bebeğini düşürdüğünü hiç kimseye söylememesi için Derya’yı tehdit etti.

Derin’in Volkan ve Asya için yepyeni planı

Yapmış olduğu her şeyi Volkan’ı tekrardan kazanmak için planladığını itiraf eden Derin, onun Asya’ya olan ilgisini kabullenemedi. Volkan’ı yitirme korkusuyla gözü dönen Derin gene bir oyun peşine düştü. Derin kendisini acındırarak Volkan’ı etkilemeye çalıştı. Volkan’ın özür dilemesiyle ise Derin’e aklındaki planı hayata sokmak için yepyeni fırsat dünyaya geldi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *