Sadakatsiz’de Derin’e ne oldu? Damga vuran final sahnesi!

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Komut Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Kanal D’nin beğenilen dizisi Sadakatsiz, 31 Mart Çarşamba akşamı 24. yepyeni bölümüyle ekrana geldi.

Derin’in kaybolması vakasında polisin volkan ve asya şüphesi!

Derin’in kaybolmasından sonrasında her şey incelenmeye başladı. Evde araştırma icra eden ekip, Derin’in günlüğünü buldu. Günlükte yazanlar herkesi şoke etti. Derin’in Volkan’dan korktuğunu ifade etmiş olduğu satırlar dikkat çekti.

Bu durum polis soruşturmasının seyrini de değiştirdi. Derin’in günlüğünde Volkan aleyhinde yazdıkları sonrasında Melih de duruma el koydu. Volkan’ın telefonundan Derin’e yollanan ‘Seni öldüreceğim’ mesajı sonrasında da bütün gözler Volkan’ın üstüne çevrildi.

Polis, Derin’in kaybolmasından Volkan’ı görevli tutmaya başladı. Derin’in mağazasındaki görevli kadının ifadeleri de ortalığı iyice karıştırdı. Polis Asya ve Volkan’ın birlik olup Derin’i kaçırmış olacağından şüphelendi.

Selçuk da şüpheliler içinde!

Hepimiz tek tek sorguya alınırken şüpheliler arasına Selçuk da girdi. Son zamanlarda yaşanmış olan vakalar Selçuk’u bu durumun içine çekti ve polis tarafınca sorgulandı. Haluk, Selçuk’la konuşup bu vakayla bir ilgisi olup olmadığını sordu. Selçuk ise kendi mevzusunun Derin’le bir alakası olmadığını ve bu işte bir parmağı olmadığını açıkladı.

Derin’in ortadan kaybolması hem Volkan hem de Kuvvetli ailesi üstünde şok tesiri yaratırken bütün kent Derin’in bulunması için seferber oldu. Asya kendisini bu olayın merkezinden uzaklaştırmakta emin olsa da düşmüş olduğu çıkmazlar onu zorladı.

Ceset derin’e mi ilişkin?

Final sahnesinde ise bütün araştırmalar devam ederken ansızın gelen bir haber her şeyi değiştirdi. Bir bayan cesedi bulunmuş olduğu ihbarından sonrasında Volkan, Gönül ve Haluk vaka yerine gitti. Volkan, bataklıkta yüzü koyun yatan hanım cesedini görünce büyük şok yaşadı.

Orjinal versiyonunda diziye veda etmişti

Sadakatsiz dizisi, 2015 senesinde BBC One kanalında gösterilen Doctor Foster isminde yabancı mini drama dizisinin uyarlaması olarak çekiliyor. Sadakatsiz dizisinin orijinali olan Doctor Foster’da Derin karakterinin uyarlandığı Kate ölerek diziye veda etmişti.

Sadakatsiz toplumsal medyayı salladı

Sadakatsiz dizisinin son kısmı toplumsal medyada da gündem oldu. Twitter’da TT listesine giren dizi aleyhinde binlerce bildiri paylaşıldı. İşte meydana getirilen paylaşımlardan bazıları.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *