Sadakatsiz’de Derin’i kim kaçırdı? Diziye damga vuran final sahnesi!

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Tarık Komut Tekin ve Alp Akar‘ın başrollerde oynadığı Kanal D‘nin beğenilen dizisi Sadakatsiz, 6 Nisan Çarşamba akşamı 25. yepyeni bölümüyle ekrana geldi.

Sadakatsiz yepyeni bölümde, batalıkta bulunan hanım cesedinin Derin’e ilişkin olmadığı ortaya çıktı. Öteki taraftan ise polis araştırmasını genişletirken, kurye tarafınca Asya adına gelen paket ortalığı karıştırdı.

Asya, gelen paketi açıyor ve içinde kamera görüntülerinin olduğu bir bellek kartı çıktı. Volkan ve Asya’nın {güvenlik kamerası} görüntülerinin yer almış olduğu bellek kartını ise Asya polise teslim etti.

Volkan ve Selçuk güçlerini birleştirdi

Volkan, Derin’in bulunması ve Asya’nın aklaması mevzusunda Selçuk’tan yardım istedi. Bunun karşılığında ise Volkan, Selçuk’un oldukça işine yarayacak bir akıl verdi Volkan ve Selçuk güçlerini birleştirerek, Derin’in son olarak konuşmuş olduğu adamı buldular. Bu şekilde de yetinmeyen Selçuk iz sürmeye devam etti.

Kaçırılan Derin’in hamile olduğu ortaya çıktı

Polisler Derin aleyhinde araştırma yaparken beklenmedik bir durum da ortaya çıktı. Derya, hastane kayıtlarına bakmış olduğu sırada Derin’in hamile bulunduğunu öğrendi. Derya, bunu Volkan’a anlatmaya kalktı sadece gizlilikten nedeniyle cesaret edemedi.

Asya aleyhinde çıkan haberler ve vakalar silsilesi en sonunda felakete niçin oldu.

Asya’nın itibarı kökünden sarsılıyor. Asya hastane yönetimi tarafınca işinden kovuldu. Bu da yetmez şeklinde vakıftan da kovulan Asya zor günler yaşamaya başladı.

Asya, yaşananlardan nedeniyle kendini de suçlu hissetmeye başladı. Asya, başından beri bu olanlara Volkan’ın ve kendinin sebep bulunduğunu söylemiş oldu. Asya’nın bu hali Volkan’ı da tedirgin etti. Vicdan azabı çeken Asya gözyaşlarına boğuldu.

“Derin’i ilk günden beri aldatıyorum”

Volkan ise o anlarda Asya’ya olan sevgisini bir kez daha duyuru etti. Volkan, Derin’le tanıştığı ilk günden bu yana kadar Asya’yı hep sevdiğini söylemiş oldu. Volkan’ın “Derin’i ilk günden beri aldatıyorum. Çünkü ben seni sevmekten hiç vazgeçtim” sözleri üstüne Asya “Senden nefret ediyorum” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *