Sadakatsiz’de sırlar çözüldü! Derin ve Asya’yı kaçıranın kim olduğu ortaya çıktı!

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Tarık Komut Tekin ve Alp Akar‘ın başrollerde oynadığı Kanal D‘nin beğenilen dizisi Sadakatsiz, dün akşam merakla beklenen 26. yepyeni bölümüyle ekrana geldi. Yepyeni bölümde günlerdir ortalıkta olmayan ve her yerde aranan Derin‘in sırrı çözüldü.

Nazan, Asya’nın öcünü almaya çalıştı

Sadakatsiz‘in son kısmında Asya’nın eski hastası olan ve ona “Ben senin koruma meleğinim” diyen Faruk’un Derin’i kaçırılmış olduğu ve bir köy evinde saklamış olduğu ortaya çıktı.

Derin’e gazetede çıkan haberi gösteren Nazan, onun damarına bastı. Gazetede kızı Zeynep’i Asya’nın kucağında gören Derin, çılgına döndü. Nazan, Asya’nın öcünü alabilmek için Derin’in canını bu şekilde yakmaya çalıştı.

Faruk, Derin’den sonrasında Asya’yı da kaçırdı

Sadakatsiz‘in son bölüm finalinde ise Faruk, Asya’yı da kaçırırdı. Asya’ya takıntılı olan Faruk, ilkin onu takip etti. Arkasından ise bayıltıp, Derin’le aynı yere götürdü. Kendine vardığında şoka giren Asya, Derin’i de yanında görünce büyük bir korkuya tutuldu.

Öte taraftan ne halletmeye çalmış olduğu hemen hemen anlaşılmayan Faruk’un robot resmi ise Melih’in eline geçti. Melih ve polis ekipleri Faruk’u yakalamak için emek harcama başlattı.

Selçuk annesinin ölmesiyle yıkıldı

Diziye damga vuran anlardan biri de Selçuk’un anası Hicran’ın vefatı oldu. Hemen hemen annesinin varlığına bile alışamamışken onu kaybeden Selçuk, teselliyi Nil ve Asya’da bulmaya çalıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *