Sadakatsiz’de şok gerçek ortaya çıktı

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Buyruk Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Sadakatsiz 2. sezonuyla ekrana döndü.

Sadakatsiz‘in 29 Eylül Çarşamba gösterilen 32. kısmında Asya ve Derin’in hayatındaki büyük değişimler, herkesi tesiri altına aldı. Diziye yepyeni sezonda Berkay Ateş de katıldı.

Sadakatsiz son bölümde uçurumdan aşağı yuvarlanan Derin ve Asya, altı ay sonrasında düzgüsel hayatlarına döndüler. Sadece Asya sağlıklıyken, Derin’in tekerlekli sandalyeye mahkum kalmış olduğu görüldü.

Derin herkesi kandırdı!

Asya ise, Derin ile yaşamış olduğu kazanın peşinden İstanbul’da oğlu Ali ve Nil ile yepyeni bir başlangıç yapmış oldu. Acil serviste doktorluk hayata geçirmeye kabul eden Asya, oğlu Ali’nin de mutlu bulunduğunu düşündüğü yepyeni bir yaşam yaşamaya başladı. Volkan ise kazanın peşinden tekerlekli sandalyeye bağlı kalan Derin ile Tekirdağ’da kaldı.

Uçurumdan yuvarlandıktan sonrasında tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Derin, Volkan‘ın ona daha oldukca bağlanmasını sağlamış oldu.

Final sahnesinde ise Volkan’dan ayrılmamak için her yolu deneyen Derin son olarak yapmış olduğu hamleyle ise herkesi şoke etti. Yaşamını tekerlekli sandalyede sürdüren Derin‘in herkesi kandırdığı ve yürüyebildiği ortaya çıktı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *