Sadakatsiz’den olağanüstü yepyeni fragman! ‘Bir tek seni hatırlıyorum’

Kanal D ekranlarında gösterilen ve başrollerinde Caner Cindoruk, Cansu Dere, Melis Sezen şeklinde adların yer almış olduğu Sadakatsiz 33. Bölüm fragmanı gösterildi.

Yepyeni sezonuyla ekrana süratli bir giriş meydana getiren Sadakatsiz yepyeni bölüm fragmanında, Asya ve Asya’nın yaşamını kurtaran gizemli adam arasındaki diyalog damga vuruyor.

Sadakatsiz 33. bölümde neler olacak?

Sadakatsiz 33. Bölüm fragmanında; Asya’nın kurtardığı hastanın uyandığı sadece hayatına dair bir şey hatırlamadığı görülüyor. Hastanın adı hemen hemen öğrenilemezken, Asya’nın tekrardan Tekirdağ’a döndüğü ve hastanede işe başladığı fark edildi.

Asya ve yaşamını kurtardığı hasta içinde neler olacak? Tekirdağ’da Asya’yı neler bekliyor? Bütün bu soruların cevabı yepyeni bölümde ortaya çıkacak.

Sadakatsiz 32. bölümde neler oldu?

Asya, Bahar ve Melih’in düğünü için 6 ay sonrasında tekrardan Tekirdağ’a geldi. Derin’in tekerlekli sandalyede olduğu görülürken, Volkan ise Asya’yı düğünde yalnız bırakmadı. Ali’nin İstanbul’da mutsuz bulunduğunu Nil’den öğrenen Asya, tekrardan karar aşamasına geldi. Peki, Asya bundan sonrasında ne meydana getirecek? Tekirdağ’a geri mi dönecek? Derin’in yürüyebildiği ortaya çıkacak mı?

Sadakatsiz 33. kısmı ile 6 Ekim Çarşamba günü Kanal D ekranlarında olacak.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *