Sadettin Saran’ın İçindeki Dağı Aş isminde ilk kitabı çıktı

Sektöründe öncü çalışmalara imza atan başarı göstermiş iş insanı ve ulusal sporcu Sadettin Saran, gençlere esin kaynağı olabilmek adına yaşam boyu edinmiş olduğu tecrübeleri kaleme aldı.

Saran, “İçindeki Dağı Aş” isminde ilk kitabında; kendi iş yaşamını, girişimcilik deneyimlerini, kişisel tecrübelerini, başarı ve başarısızlık hikâyelerini onu örnek alanlar için yazdı.

15 Eylül’de raflara dizilen bilhassa gençlere “ben yaptım, siz de yapabilirsiniz” mesajı veren kitabından Sadettin Saran için doğan telif gelirleri, Darüşşafaka Cemiyeti’ne bağışlanarak gene Türkiye’nin gençlerine gidecek.

Bir yolculuğun hikayesi

Sadettin Saran, gençler için yazıya döktüğü ilk kitabında bugünlere kolay gelmediğini vurguluyor. “Zirveden manzarayı izleyen bir adamın öyküsü değil, zirveyi aklına ve kalbine inançla yerleştirmiş bir kişinin yolculuk hikayesi” olarak tanımladığı kitabında; başarıya giden yolları, ayağına takılan taşlarla, kesin yolculuğunda karşılaşmış olduğu başarısızlıklarla örnekleyerek söyledi.

Raflardaki yerini aldı

Yaşam hikayesiyle gençlere esin kaynağı ve iyi bir örnek olmak isteyen yazarın Destek Yayınları’ndan çıkan kitabı, 15 Eylül’de okuyucular ile buluşmaya başladı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *