SAGOPA KAJMER MÜJDESİ VERDİ | İrem Derici Aramış olduğu Aşkı ‘Çok Güzel Hareketler 2’de Bulduİrem Derici, Nişantaşı’nda spor salonundan çıkarken MedyaCini.net kameralarına takıldı. BKM Mutfak Fazlaca Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu Emre Aslan ile yepyeni bir aşka yelken açmış olduğu öğrenilen meşhur müzisyen, iddiaları doğrulayarak “Sizde kredim var diye düşünüyorum. Böyle bir konuda tek başıma değil de beraber konuşuruz diyeyim” ifadelerini kullandı.

Ceza yediği günle ilgili konuşan meşhur müzisyen, “Biz orada 3 saat oturduk ve maskeliydik. Ama Zekai arkadaşımızın aldığı o 5 dakikalık an yemek yediğimiz ana denk geldi. Besin maddeleri hani ağızdan alındığı için mecburen maskeyi indirdik” dedi.

Kendisiyle röportaj icra eden muhabir tarafınca gaza getirildiğini söyleyen İrem Derici, “Ama ben hiç kimsenin beklemediği şekilde kibarlığımı ve sabrımı korudum. Eski İrem orada olsaydı ohoo. Sakinledim çocuklar, vallahi sakinledim” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz aylar Sagopa Kajmer ile beraber şarkı çıkartan İrem Derici, yepyeni projeleriyle ilgili herhangi bir planı olmadığını söylemiş oldu ve şöyleki konuştu: “Ama benim sağım solum da pek belli olmaz. Sagopa ile tekrar bir şeyler olabilir. Düet değil ama müzik direktörlüğümü yapmasını çok istiyorum. Arada bana beatler yolluyor ama ufak tefek sıkıntılarım oluyor yazma konusunda. Belki yaza doğru onun yaptığı bir şeyle dönebilirim. Ama çok yoruldum çocuklar, herkes patates gibi yatarken ben klip çektim.”

Müzikten kazanılmış olduğu parayı yeniden müziğe yatırdığını söyleyen İrem Derici, ‘Eldekiler de gitti’ denmesi üstüne ise “Giderse gitsin kazanırız yine. Limon satarız ne olacak? Benim böyle şeylerim yok ya” dedi.

Yalnızca 2 tane otomobili bulunduğunu söyleyen meşhur müzisyen, sözlerine şöyleki devam etti: “2 tane arabam var ama ünlü arabası gibi değil. Gittim onu sarıya kaplattım millet taksi diye durduruyor. Kaplatınca fiyatı düştü, öteki de 5-6 senelik Mini Cooper zaten biliyorsun. Ev konusuna da gelince, ünlü değilken babamın aldığı bir ev vardı. O evi satarak ‘Dantel’ albümünü yaptım. Neden? Ben salağım çünkü…Evde olur araba da olur. Zaten benim 5 tane klibimi toplasan burada bir daire ediyor yani.”

İrem Derici röportajın sonunda “İnşallah bir dahakine çift olarak yaparız” diyerek yepyeni bir aşka yelken açmış olduğu Emre Aslan ile röportaj vereceğinin sinyalini verdi. Maskesini takan güzel müzisyen, muhabirlere teşekkür ederek evinin yolunu tuttu.

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#İremDerici #EmreAslan #Magazin

source
#SAGOPA #KAJMER #MÜJDESİ #VERDİ #İrem #Derici #Aramış olduğu #Aşkı #Fazlaca #Güzel #Hareketler #2de #Buldu

5 Comments
  1. Faruk Çataldaş Haziran 29, 2021 Reply
  2. no name Haziran 29, 2021 Reply
  3. Gokhan Cakar Haziran 29, 2021 Reply
  4. D Haziran 29, 2021 Reply
  5. Hayvanların Dostu Haziran 29, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *