Salgına ‘oyun’ demişti! Müzisyen Ted Nugent korona virüse yakalandı!

ABD’de eski Başkan Donald Trump’ın sıkı destekçilerinden Meşhur müzisyen Ted Nugent, corona virüsüyle ilgili toplumsal medyada yürüttüğü kampanyalarla gündemden düşmüyordu. Sadece Nugent’in yapmış olduğu çağrılar pek fazlaca Meşhur isminkiler benzer biçimde virüsten korunmaya yönelik değil, salgının bir tür oyun ve komplo bulunduğunu korumak için çaba sarfeden cinstendi.

Virüsle ilgili bütün gerçekleri reddeden 72 yaşındaki müzisyen kendisi de hastalığa yakalandı. Pazartesi günü Feysbuk hesabından bir paylaşım meydana getiren Nugent, başından geçenleri söyledi.

Nugent, “Muhtemelen pozitif ruh halimden dolayı tahmin etmeniz mümkün değil ama bir açıklamada bulunmam gerekiyor. Bugün yaptırdığım test pozitif çıktı” dedi.

‘Aşının içinde ne var kimse bilmiyor’

Nugent açıklamasının devamında ırkçı ifadeler kullanırken, “Ben de bu Çin b.kunu kaptım. Son 10 gündür soğuk algınlığı benzeri belirtilerim vardı. Öleceğimi sandım. Vücudumun her yeri ağrılar içindeydi. Yataktan çıkacak gücüm yoktu. Ancak sürünerek de olsa çıkmayı başardım” diye konuştu.

Virüse yakalanmış olmasına karşın akıl dışı görüşlerini savunmaya devam eden Nugent, aşı yaptırılmaması çağrısı yapmış oldu. Nugent, “Çünkü içinde ne olduğunu kimse bilmiyor” ifadelerini kullandı.

Trump’ı devirmek için tuzak

Nugent’in paylaşmış olduğu videolar salgın sürecinde toplumsal medyada kısa sürede yayıldı. Seçimden ilkin paylaşmış olduğu videolarda Nugent, pandeminin solcuların Trump’ı yok etmek için kurduğu bir tuzak bulunduğunu öne sürmüştü. Nugent, “Bu gerçek bir pandemi veya gerçek bir aşı değil. Üzgünüm” demişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *