Selena Gomez’den 10 milyon davarlık dava!

Meşhur müzisyen Selena Gomez, sanal benzerini izinsiz kullanan Çin merkezli oyun şirketine 10 milyon dolarlık dava açmasıyla gündeme geldi.

Meşhur müzisyen Selena Gomez, daha ilkin bir dergiye verdiği poza benzer bir çizimi kendisinden izinsiz kullanan Çin merkezli oyun şirketine 10 milyon dolarlık dava açtı. Variety’nin kaynağına gore; söz davalı olan oyun kullanıcılarına sanal ünlülerle sanal alışverişe çıkma şansı veriyor. 

Oyunun açıklamasında, “En güzel model ve ünlülerle; Kardashian, Gigi, Beyonce, Taylor ve daha fazla ismin benzerleriyle etkileşime geç, birçoğu sana uğrayıp moda tavsiyelerini alacak” şeklinde konuştu.

GOMEZ KOZMETİK RARE BEAUTY KOLEKSİYONUNU TANITTI

Bipolar hastası bulunduğunu itiraf etmesinin peşinden kozmetik sektörüne girişen Meşhur müzisyen Selena Gomez, geniş bir yelpazesi bulunduğunu açıklamış olduğu marka adı Rare Beauty aleyhinde “Bu koleksiyon ile baskıyı biraz olsun azaltmak istedim” ifadesini kullandı.

Selena Gomez, moda ve stili yakından takip edenlere koleksiyonda bir kırmızı ruj bulunduğunun sinyallerini verdi. fondöten renklerinde geniş bir ton skalası yeğleyen Gomez, koleksiyonunda 48 fondöten ve concealer tonu bulunduğunu söylemiş oldu. 

Gomez ürün konsepti aleyhinde,“Neslimdeki insanların üzerinde bir kalıba uymak gibi bir baskı var ve bu koleksiyon ile baskıyı biraz olsun azaltmak istedim” açıklamasını yapmış oldu.

SELENA GOMEZ’İN KORONAVİRÜSTEN KORUNMA ÇABALARI

Maske takarak tayyare ile seyahat icra eden ünlülerin içinde müzisyen Selena Gomez de katıldı. Geçen gün annesiyle beraber Chicago’da meydana getirilen Crimecon adlı etkinliğe katılan Selena Gomez, havaalanında yapmış olduğu maskeli paylaşımıyla dikkat çekti. Gomez, paylaşımının altına not düşmeyi dikkatsizlik etmedi.

İŞTE SELENA GOMEZ’İN MASKELİ PAYLAŞIMI;

“Annemle ben turist olarak gittiğimiz Crimecon etkinliğine gittik.Harika fotoğraflar çektik. Sizi seviyorum Chicago”

PANİK ATAK GEÇİRDİ!

Hollywood müzisyen Selena Gomez, hastalığına ve uzun süredir gündemde olmamasına karşın şarkılarıyla en oldukça dinlenilen şarkılar sıralamasında yer almaya devam ediyordu. Geçtiğimiz günlerde yepyeni çıkardığı single’ı Lose you to love me ile gündeme bomba benzer biçimde düştü.Selana Gomez’in 2019 Amerikan Müzik Ödülleri töreninde ürkü atak geçirdiği anlaşıldı. Canlı performansı sebebiyle gerilmiş hissettiği ve bu yüzden ürkü atak geçirdiği öğrenildi.

Meşhur müzisyen toplumsal medya hesabından fanatiklerine,“Geri dönmek çok güzel. Tüm ekibime ve sevenlerime yanımda oldukları için teşekkür ederim” şeklinde seslendi.

NE OLMUŞTU?

Meşhur müzisyen Selena Gomez’in geçen yıllarda böbrek nakli geçirdiğini açıklamıştı. Gomez’in kullandığı ilaçlar yüzünden ise yüzünün şiştiği söyleniyor. Geçtiğimiz zamanlarda rehabilitasyon merkezinde de tedavi görmüş olduğu malum güzel müzisyen Gomez’in bu ani değişikliği toplumsal medyayı salladı.

Gomez, bu günlerini gerilmiş stres yaşantıdan uzak, kendi mutluluğuna ehemmiyet vererek geçirmek dilediğinde bulunduğunu ifade etmişti.

SELENA GOMEZ’İN LUPUS HASTALIĞI NEDİR?

Lupus ve ya Kelebek Hastalığı olarak belirtilen bu hastalık; cilt, eklem, böbrek, kalp zarı, akciğer zarı benzer biçimde pek fazla doku ve organ iltihabına ilişkin olarak gelişiyor. Lupus bağışıklık sisteminin bozuk emek harcaması sonucu meydana geliyor.

Latince kökenli olan ‘Lupus’ kurt anlamına gelmektedir. Lupus’un tüm organlarda ciddi hasara yol açmış olduğu biliniyor. Tedavi altına alınmadığı müddetçe ölümcül çekince ile karşı karşıya kalınması kaçınılmaz olabiliyor.

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *