Selin Ciğerci ile Metecan James Birsen aşk mı yaşıyor? Izahat geldi!

Toplumsal medya fenomeni Selin Ciğerci, futbolcu eşi Gökhan Çıra‘dan 10 Eylül’de tek celsede boşanmıştı. Ciğerci’nin yepyeni bir aşka yelken açmış olduğu ve sevgilisinin basketbolcu olduğu öne sürülmüştü.

Selin Ciğerci iddiayı doğrulamıştı

Aşk dedikodularını doğrulayan Ciğerci “Evet doğru, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye’de yaşıyor ve buradaki bir takımda spor hayatını sürdürüyor.” demişti.

Metecan Birsen’le aşk yaşamış olduğu öne sürülmüştü

Selin Ciğerci, Fenerbahçe Beko‘da forma giyen ve anne tarafınca İrlandalı olan Türk basketbolcu Metecan James Birsen‘le aşk yaşadığını ileri sürmüştü.

Birsen aşk dedikodularını yalan olduğunu beyan etti

Çıkan bu iddialar sonrasında Birsen, toplumsal medya hesabından açıklamaya yapmış oldu. Metecan James Birsen, aleyhinde çıkan aşk iddialarına toplumsal medya hesabından bir gönderi paylaşarak yalan olduğunu beyan etti.

Metecan James Birsen, “Bugün hakkımda çıkan ve bir çok farklı mecrada da yer bulduğunu öğrendiğim haberler le hiçbir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Konu, menajerim ve avukatım aracılığıyla hukuki yollar üzerinden takip edilecek ve gerekli tüm aksiyonlar alınacaktır. Hukuki sürecin sonunda, insanların hayatlarıyla ilgili bu takip yalan haberler i üreten kişiler ve kurumlar için örnek teşkil edecek kararlar çıkacağı kararlar ümit ediyor, bu haberi çıkaran ve yayılmasına vesile olan kişi ve mecraları şiddetle kınıyorum” ifadelerini kullandı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *