Sen Çal Kapımı dizisinden ilk kareler geldi! Sen Çal Kapımı dizisinin mevzusu nedir?

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerini paylaşacağı “Sen Çal Kapımı” adlı diziden ilk kareler geldi. Kısa sürede başlamış olacağı malum Sen Çal Kapımı dizisinin ayrıntıları da gelmeye başladı. Peki Sen Çal Kapımı dizisinin mevzusu nedir? İşte probleminin yanıtı:

Yönetmen koltuğunda Nadir Mıhlar’ın oturacağı ve senaristliğini Ayşe Üner Kutlu’nun değindiği “Sen Çal Kapımı” dizisi FOX TV’de fazlaca yakında ekranlara gelecek. Bir yaz dizisi olduğu malum Sen Çal Kapımı dizisinin yapımcılığını ise MF Yapım üstlendi.  Şimdiden fazlaca konuşulan “Sen Çal Kapımı” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

 

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU AÇIKLANDI

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e; dizide Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Bige Önal, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Davet Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan şeklinde adlar eşlik edecek.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Haziran’da İstanbul’da başlaması planlanan duygusal komedide hayatta tüm umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına yol açan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret etmiş olduğu bu insanın teklifini ilkin reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, tüm doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, sıkıntılı bir ilişki yaşamaya başlarlar. Zira aşk zor olsa gerek. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *