Seno’nun ‘Dur Gitme’ şarkısının video klibi gösterildi

Seslendirdiği şarkıların söz ve müziğinin Seno imzası taşıdığını ve bunun sebebinin, hepimiz sevincini hüznünü bir arkadaşıyla paylaşır ben şarkılarımda beraberce paylaşıyorum ifadesinde bulunmuş oldu.

Melodi Müzik logosu ile çıkan “Dur Gitme” isminde yaratı Seno yorumuyla değişik bir boyut kazanırken arabesk melodik rap furyasına değişik bir görüş açısı olarak nitelendirildi.

Kendine hususi müzik tarzıyla müzik severlere merhaba diyen Seno, söz ve müziği kendisine ilişik “Dur Gitme” isminde eserinin aranjörlüğünü gene Almanya’da yaşayan başarı göstermiş müzisyen GYPZE’ e teslim etti. Klip emek vermesi Almanya’da 639 FILMS tarafınca meydana getirilen Seno yorumuyla “Dur Gitme” isminde yaratı gene sanatçının görsel performans çekimleriyle tamamlandı.

Öğrenmenin ve kendini geliştirmenin bir yaşı ve sınırı olmadığını dile getiren Seno, “Ben bir dünya starı olmak istiyorum, yola yeni çıktım ve kendimi çok geliştirmeliyim ve bunu başaracağım, tarzımı dünya’ya dinleteceğim” dedi.

Hususi hayatında fazlaca neşeli ve cıvıl cıvıl bulunduğunu duygularını gizlemeyen biri olarak yaşamını sürdürdüğünü, bu karakterini de aynen sahneye taşıyıp, sahnede bütün samimiyetiyle olmak istediğini de sözlerine ekledi.

Her gün değişik şeyler yaşadığını ve tek düze bir yaşamdan kaçtığını bunun da söz, beste üretmesine büyük katkısı bulunduğunu altını çizdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *