Seren Serengil, 21 senedir kızını arayan anneye verdiği yanıtla şoke etti

Kilo vermek istediği için onlarca kere bıçak altına yatarak yaşamını tehlikeye atan Seren Serengil, son günlerde toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu photoshoplu fotoğraflarla gündeme geliyordu.        

Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde bir fotoğrafının altında yitik kızını aradığını söyleyen hanıma garip bir cevap verdi. Serengil’in bu yanıtı ise sosyal medyada vaka oldu.

 “Kendinizden kötü durumdakileri düşünün”

21 senedir yitik kızı Gözde’yi arayan Nurgül K., Seren Serengil’in fotoğrafına yorum yaparak destek bekledi. Yorumu yanıtsız bırakmayan Seren Serengil’in sözleri ise vaka oldu.

Seren Serengil, acılı anneye “Canımsınız oldukça üzgünüm fakat şu şekilde bir düşünün sizin aradığınız bulmayı umut ettiğiniz ve bulabilme umudunuz olan bir kızınız var… peki o güzel kıza isteyip de asla haiz olamayanlar ne yapsın bir onu düşünün devamlı kendinizden daha iyi durumda olanları değil kötüleri de düşünün… keşke kızım olsa da tüm dünyada onu arasam diyen oldukça insan vardır ben dahil. İyi şeyleri düşünün Tanrı yardım edecek sizin hayrınıza olan her şey için edecek” yanıtını verdi.

Seren Serengil’in bu yorumu takipçilerini ikiye böldü. Bir çok kullanıcı Serengil’i yapmış olduğu yorumla ilgili eleştirdi. 

Zayıflamak amacıyla geçirdiği mide küçültme ameliyatının peşinden ‘dumping sendromu’ yaşayan ve 46 kiloya kadar düşen Seren Serengil, aşırı zayıflığıyla dikkat çekiyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *