Seren Serengil, ameliyat öncesi rıza videosu çekildiğini deklare etti

Beyaz TV‘deki Söylemezsem Olmaz programında yorumcu olan Seren Serengil, yarın (Cuma günü) sağlığı için fazlaca mühim bir ameliyata gireceğini canlı yayında deklare etti.

Dumping sendromu yaşayan ve yanlış ameliyat olup sağlını kaybeden Serengil ameliyat öncesindeki son canlı yayınında korkularını dile getirdi.

Seren Serengil, doktorların da korktuğunu söylemiş oldu. Ameliyat öncesinde birçok doktorla görüştüğünü ve doktorların risk içermesi sebebiyle mesuliyet almak istemediğini söyleyen Seren Serengil, ameliyat olacağı hastanede rıza videosunun çekildiğini belirtti.

“Ünlü olduğum için…”

Canlı gösterimda ameliyatıyla ilgili bilgilendirme meydana getiren Seren Serengil, “Dediğim gibi dün doktor çağırdı beni görüntülü onayımı aldılar. Riskli bir ameliyat olduğunu baştan beri söylüyordu. Doktor için de çok zor, Ünlü olduğum için onlar da sorumluluk almak istemiyor. Kimse yapmak istemiyor ameliyatımı. Bütün olabilecek her şeyden bahsetti. Ne yapacağını da bilmiyor. Bir önceki doktorum ve hastane ısrarla ameliyat videomu vermediği için içeride mide ameliyatı mı olacak revizyon ameliyatı mı olacak orada göreceğiz” dedi.

Seren Serengil ameliyatı ne vakit?

Serengil, ameliyatla ilgili açıklamasının devamında “Normalde kesik olmadan yapılan bir ameliyat ama kesebileceğini söyledi. Hepsini içeriye girdikten sonra göreceğim dedi. 6 saat sürecek ameliyatım. 1 ay daha böyle gidersen siroz olacaksın dedi. Ben seni iyi edeceğimi düşünüyorum dedi. Allah yukarıda… Bu gece yatıracaklar, bağırsaklarım temizlenecek. Sabaha ameliyat olacağım öğleden sonra çıkmış olacağım” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *