Seren Serengil’in acı günü – Magazin Mahallesi Yaşam

Beyaz TV’de gösterilen Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Seren Serengil’in 23 senedir danışmanlığını icra eden dostunun 20 senelik yaşam arkadaşı yaşamını yitirdi. Almış olduğu ani vefat etmesiyle yıkılan Serengil, yaşamış olduğu acıyı sevenleriyle paylaştı.

Serengil, “İnanamıyorum ya haksızlık bu niye hep iyi insanlar? Korkunç, tarifsiz üzüldüğüm bir haber aldım şimdi. Canım Ebru’mun hayat arkadaşı, canı, hepimizin canı Hakan’ımız bu sabah geçirdiği kalp krizi sonucundan aramızdan ayrıldı. Acımız o kadar büyük ki” dedi.

“Böğüre böğüre ağladım”

Bir paylaşım daha icra eden Serengil, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Ebru benim 23 yıldır danışmanım, zamanla kardeşim oldu… Hiç ayrılmadık her şeyimle güvendiğim inandığım tek insandır. Üstüme titrer bir de onun Hakan’ı vardı 20 yıldır kendinden çok sevdiği Hakan’ı.. Dünyanın en iyi adamıydı. Bu sabah kalp krizi geçirdi ve onu kaybettik avazım çıktığı kadar böğüre böğüre hiç kimsenin arkasından ağlamamıştım. Ebru’m nasıl yaşayacak şimdi. Bütün hayatı oydu. Nasıl alışacak bu duruma biz nasıl alışacağız bilmiyorum. Bu fotoğrafı Nice’e gittiğimizde ben çekmiştim. Benim nikâh şahidimdiler darısı başınıza demiştim mutluluk bu fotoğrafta kaldı. Sevenin biri ölünce diğeri yaşayamaz çünkü.. Hakan’ım mekanın cennet olsun Ebru’n bize emanet.”

HaberHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *