Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in ayrılık sebebi seneler sonrasında ortaya çıktı

Oyuncu Serenay Sarıkaya‘dan ayrıldıktan uzun bir süre sonrasında rol arkadaşı Hande Erçel ile aşk yaşamaya süregelen Kerem Bürsin, Türkiye’de olmasıyla birlikte dünyada da geniş fanatik kitlesine haiz.

Can Yaman şeklinde İtalya’da fazlaca sevilen Bürsin aleyhinde sık sık haberler yapılıyor. İtalyan Magazin sitesi Chiecosa, Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya ayrılığıyla ilgili bir haber yapmış oldu ve garip iddialarda bulunmuş oldu.

Kerem Bürsin, iddiaya bakılırsa Sarıkaya’ya evlenme teklif etti ve güzel oyuncu teklifi kabullendi. Sadece evlenmek için bir şartı vardı. Söz mevzusu koşul ikili arasındaki iplerin tamamen kopmasına niçin oldu.

İtalyan Magazin sitesi Chiecosa’nın öne sürdüğüne bakılırsa Sarıkaya, Kerem Bürsin’den o şekilde bir talepte bulunmuş oldu ki artık işler geri dönülemez bir hal aldı.

İddiaya bakılırsa Sarıkaya, Kerem Bürsin ile evlenmeden ilkin evlilik sözleşmesi yapmak istedi. Sarıkaya’nın bu talebi Bürsin’i çileden çıkarttı. Daha sonrasında ise çift geri dönüşü olmayacak şekilde ayrılık sonucu aldı ve birdaha yan yana gelmedi.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *