Sergen Yalçın’ın Lisaveti Karibskaya ile aşk yaşamış olduğu ortaya çıktı

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, şu sıralar çifte mutluluk yaşıyor. Beşiktaş‘ın şampiyonluğunu kutlayan Sergen Yalçın‘ın kalbini 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya‘ya kaptırdığı ortaya çıktı. Tribünlere de gelip Yalçın’a desteklerini sunan Ukraynalı model Karibskaya, önceki gün gelen şampiyonlukta mutluluk gözyaşları döktü.

Takvim’den Deniz Bayar’ın haberine gore; Beşiktaş‘ta hem futbolcu hem de teknik adam olarak şampiyonluk yaşayan Sergen Yalçın‘ın sürem başından beri gizlediği aşkı ortaya çıktı.

Bir döneme çapkınlıklarıyla damga vuran Sergen Yalçın‘ın, uzun süredir beraber olduğu sevgilisinin 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya olduğu ortaya çıktı.

Meşhur modelin Beşiktaş’ın şampiyonluğunda mutluluk göz yaşı döktüğü anlamış olur dikkat çekti.

Beşiktaş‘ın maçlarını yakından takip eden Ukraynalı güzelin, seyirciye kapalı olan birçok maçı Sergen kontenjanından yararlanarak stadyumda izlediği de ortaya çıktı.

Şampiyonluk yolunda adının aşk söylentilerine karışmasını istemeyen Sergen Yalçın, sevgilisinin toplumsal medya hesaplarını da kapatmasını istedi. Kendisi de Instagram sayfasını kapatıp önceki gün yine açan Sergen Yalçın‘ın şimdilerde Karibskaya ile dinlence planları yapmış olduğu öğrenildi.

48 yaşındaki Sergen Yalçın‘la aşkını bütün Beşiktaş‘lı futbolcuların da bilmiş olduğu Ukraynalı güzelin, kulüp binasına da sık sık gittiği öğrenildi.

Ayrıca önceki günkü şampiyonluk müsabakasını Antalya’da bir otelde izleyen Lisaveti Karibskaya’nın heyecanlı anları dikkatlerden kaçmadı. Ukranyalı güzelin mutluluk gözyaşları döktüğü şampiyonluk kutlamasını bir yakın arkadaşı toplumsal medyada paylaştı.

Arkadaşının “Tebrikler Sergen. Artık Instagram’da olmayan kız” notu düşmesi ise Sergen’in sevgilisine yasak koyduğunun kanıtıydı.

Lisaveti Karibskaya, Beşiktaş-Göztepe müsabakasını Antalya’da bir otelde izledi. Ukraynalı güzel, maçın bitmesiyle beraber gözyaşlarını tutamadı. Karibskaya’nın arkadaşı ise bu anları, “Artık Instagram’da olmayan kız” notuyla “Tebrikler Sergen” diyerek paylaştı.

Admerspor’un Sergen Yalçın için hususi olarak hazırladığı SY harfli bileziği Ukraynalı güzelin kolundan çıkarmaması gözden kaçmadı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *