Set değişikliği ‘Baraj’ dizisinin bütün sahnelerini çöpe attırdı!

Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın başrolünde olduğu Baraj filmi, dizi oluyor. Seti Çatalca’dan Sakarya’ya taşınan dizide, çekilen bütün görüntüler mekan değişikliğinden sebebiyle iptal edildi.

Başrollerinde Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman ve Burak Yörük’ün yer almış olduğu yepyeni dizi Baraj, Çatalca’da çekiliyordu. Sadece set Çatalca’dan Sakarya’ya taşınınca, bütün çekilen görüntüler çöpe atıldı.

Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın Baraj adlı filminden uyarlanan dizinin ilk kısmına ilişkin sahnelerin neredeyse tamamı tekrardan çekildi. Dizi, Fox TV’de Salı akşamları yayınlanacak.

KEREM BURSİN’DEN BARAJ DİZİSİ AÇIKLAMASI

Dizi olarak ekrana gelmeye hazırlanan Baraj filmi için emek harcamalar devam ediyor. Dizide, Tarık Akan’ın canlandırdığı rol için Kerem Bursin’e teklif gitmiş sadece Bursin, bu teklifi reddetmişti. Oyuncudan mevzuyla ilgili ilk izahat, “Evet, teklif geldi. Oynamayacağım, ama gayet güzel bir dizi olacak.” sözleriyle geldi.

YENİ TEKLİF BURAK YÖRÜK’E

Türkan Şoray ve merhum sanatçı Tarık Akan’ın başrolünde olduğu Baraj filmi, seneler sonrasında tekrardan seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Şoray’ın görevi için Biran Dama Yıldız ile anlaşılırken, Tarık Akan’ın oynadığı rol içinse Kerem Bursin’den cevap bekleniyordu.

Senaryoyu oldukca beğenen Bursin, yurt dışı projeleri sebebiyle teklifi reddetmek mecburiyetinde bırakıldı. Bunun üstüne rol için 4N1K dizisiyle ünlenen Burak Yörük’e teklif götürüldü. Yörük’ün ne yanıt vereceği merak mevzusu.

Kısa sürede dizi olarak ekrana gelecek olan Baraj filmimizde, Tarık Akan’ın canlandırdığı Orhan görevi için Kerem Bursin’e teklif götürüldü. Bursin, eğer teklifi kabul ederse, merhum sanatçı Tarık Akan’ın yerine geçmiş olacak. Türkan Şoray’ın canlandırdığı Aysel karakterini ise Biran Damla Yılmaz oynayacak.

Meşhur sanatçılar Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın başrollerini paylaşmış olduğu Baraj filmi, kısa sürede dizi oluyor. Aynı adı taşıyacak olan dizi için cast çalışmalarına başlandı. Projenin yapımcılığını, Yağmur Ünal ve Fatih Aksoy meydana getirecek.

2020 sezonunda ekranda olacak olan dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini, Hasan Tolga Pulat meydana getirecek. Dizi, Fox TV’de yayınlanacak.

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *