Sex and the City yıldızı Willie Garson’un ölüm sebebi ortaya çıktı

Sex and the City oyuncusu Willie Garson‘un ölüm sebebi açıklandı. Geçtiğimiz günlerde yaşamını kaybeden Sex and The City oyuncusu Willie Garson‘un pankreas kanseri sebebiyle yaşamını kaybetmiş olduğu açıklandı.

Garson, yaşamını kaybettiğinde ölüm sebebi belirtilmemişti. 57 yaşındaki Meşhur oyuncunun ölümüne yol açan hastalığı New York Times’ta gösterilen ölüm ilanıyla ortaya çıktı.

HBO’nun Meşhur dizisi Sex and the City‘de Sarah Jessica Parker‘ın canlandırdığı Carrie Bradshaw karakterinin yakın arkadaşı rolünü oynayan Garson, son olarak devam dizisi olan And Just Like That için aynı karakteri canlandırmak suretiyle çalışıyordu.

White Collar (Beyaz Yaka) isminde dizide de Mozzie karakterini canlandıran Garson, 1980’ler ve 1990’lar süresince Cheers, Family Ties and LA Law, The X-Files ve Friends şeklinde dizilerde de yer aldı.

Wille Garson kimdir?

1964’te New Jersey‘de doğan Willie Garson Paszamant, üniversitede beyazperde okudu ve Yale Drama Okulu‘nda güzel sanatlar yüksek lisansını tamamladı.

Aslolan ününü ise 1998’de başlayıp altı sürem devam eden ve peşinden iki de devam filmi çekilen Sex and the City‘le kazanmıştır.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *