Şeyma Subaşı, güzel duyu ameliyatı mı oldu? İşte ilk izahat…

Şeyma Subaşı, Instagram‘da bir haftadır paylaşım yapmamasının sebebini deklare etti. Hesabının hack’lenmesine karşın derhal geri aldığını söyleyen toplumsal medya fenomeni, bu süreçte detoks hayata geçirmeye karar verdiğini deklare etti.

Toplumsal medya fenomeni, yedi gün arkadaşları ve Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile vakit geçirdiğini deklare etti.

Neler yaptığını özetleyen toplumsal medya fenomeni, “Beş gün boyunca bol bol günlük yazdım, normalde yaptığım meditasyon süresini uzattım, bol bol dua ettim, kendimle daha fazla vakit geçirdim, bana ‘motivator’ demeye başlayan erkek arkadaşımla her zaman olduğu gibi eşsiz anlar yaşadım. Kız arkadaşlarımla uzun bir seyahat öncesi daha fazla zaman geçirdim ve tabii ki partiledim. Şimdi nerede kalmıştım” diye konuştu.

Instagram hesabıma yapılan bu saldırıya da aynı şekilde yaklaştım” diyen fenomen, “Instagram‘ımı hemen geri almama rağmen bunu bir işaret olarak görüp telefonumdan uygulamayı silme kararı aldım. Bu bir hafta boyunca sosyal medya hesabını çok aktif kullanan biri olarak daha önceden olsa çok telaş yapıp büyük bir eksiklik olarak tanımlayabileceğim bu hissin aslında bana iyi geldiğini fark ettim” dedi.

Sözlerine devam eden Subaşı, “O yüzden size motivasyon ve ilham veren tüm paylaşımlara bana iyi gelen bir periyotta devam etme kararı aldım. Eminim bu süre zarfında neler yaptığımı merak edenler vardır” ifadelerini kullandı.

Bu süreçte çektirmiş olduğu fotoğrafları paylaşan Subaşı, “Biliyorum senelerdir Instagram’da aktif olarak hayatımı paylaşıyorum. Uzun zamandır yapmak istediğim sosyal medya detoksunu sonunda bir veya birkaç haterim ( ben onları lover’ım olarak görüyorum) sayesinde gerçekleştirdim. Her zaman bizim için kötü gibi gözüken şeylerin içinde iyiyi görmeyi amaçlamışımdır” diye yazdı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *