Şeyma Subaşı, hamile mi? – Magazin Mahallesi Magazin

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile uzun süreden beri aşk yaşayan Şeyma Subaşı birlikteliklerini evlilikle taçlandıracaklarını açıklamıştı.

Eliyle karnını gizledi

Magazin gündeminden düşmeyen 30 yaşındaki toplumsal medya fenomeninin, Kanlı Ay Tutulması paylaşımında, her pozunda eliyle karnını gizlemesi dikkatlerden kaçmadı.

‘Hamile’ yorumları

Şeyma Subaşı‘nın takip edenleri; “Hamile sanırım”, “Göbek çıkmış”, “Hamile gibi”, “Kesin hamile”, “Kilo da almış”, “Hamile, el sürekli göbekte” şeklinde yorumlar yapmış oldu.

Iyi sabahlar yazarı Bülent Cankurt, “Doğrusunu benden öğrenin” diyerek Şeyma Subaşı‘nın hamile haberlerine son noktayı koydu.

‘Üç aylık hamile’ iddiası

Bülent Cankurt iddiasına nazaran; “Şeyma Subaşı hamile; hem de üç aylık. Subaşı, bu kez karnındaki bebeğiyle gelin olacak gibi gözüküyor”.

Eylül 2017’de nikah masasına otururlarken Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın mutluluğuna, dört yaşındaki kızları Melisa da şahitlik etmişti.          

Aylık 115 bin TL nafaka!

Şimdilerde sevgilisinin İspanya’nın Ibiza adasındaki lüks evinde olan Şeyma Subaşı, evlenince eski eşi Acun Ilıcalı’dan almış olduğu 115 bin TL’lik tazminata veda edecek.

“Benim için çok çalış”

Sevgilisini çalışırken görüntüleyen Şeyma Subaşı, “Yes my love, work harder for me please” (Evet aşkım, benim için daha oldukça çalış) mesajıyla herkesi şaşırtmıştı.

1.5 milyon TL’lik cip!

Mohammed Alsaloussi’nin, Şeyma Subaşı’na Anneler Günü hediyesi olarak Türkiye fiyatı ortalama 1.5 milyon TL olan lüks bir cip satın alması gündem olmuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *