Şeyma Subaşı ile Mohammed Al Saloussi’nin düğün bilgileri belli oldu

Şeyma Subaşı, Meşhur medya patronu Acun Ilıcalı‘yla yaşamış olduğu aşkla yaşamımıza giren bir isim. İkilinin evli oldukları dönemde her yapmış olduğu vaka yaratan Şeyma Subaşı‘nın boşanmanın peşinden kaybolup gideceği söyleniyordu. Lakin tam tersi oldu. O artık eskisinden de oldukça dört gözle beklenen ve sansasyonlar yaratan birine dönüştü.

Boşandıktan sonrasında İtalyan DJ Guido Senia‘yla yaşamış olduğu aşk oldukça konuşulan Şeyma Subaşı, geçen yaz bu aşka son verdi. İlişkinin bitiş sebebinin Guido Senia‘nın faturalarını bile Şeyma Subaşı’nın ödemesi olduğu iddia edildi. Sadece Meşhur isim ilişkilerinin uzak mesafe yüzünden bittiğini söyleyerek bu iddiaları yalan olduğunu beyan etti.

Hususi jetlere geri döndü

Derken, Şeyma Subaşı‘nın geçen senenin sonlarında yepyeni bir aşka yelken açmış olduğu iddiası ortaya atıldı. Şeyma Subaşı “Peri masalım” diyerek paylaşmış olduğu fotoğrafla bu iddiaları doğruladı.

Milyarder bir iş insanı olan Mohammed Al Saloussi ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, her fırsatta ona olan aşkını haykırdı. Üstelik bu aşkta satmaca meselesi de çıkmıyordu. Sevgilisi Şeyma Subaşı için tayyare kapatıyor, en sevilmiş olduğu yer Miami’de görkemli bir villa alıyordu. Mutlu aşıklar, sonunda evleneceklerini deklare etti.

Detaylar belli oldu

Bu yaz evleneceklerini söyleyen Şeyma Subaşı, düğün organizasyonuna dair bilgileri paylaştı. Görünen o ki, çiftin düğünü yaz boyu kalacakları İbiza’da kiraladıkları saray yavrusu benzer biçimde evde yapılacak.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *