Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi evleniyor

Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi’yi geçtiğimiz haftalarda anne ve babasıyla tanıştırmış, arkasından da tatile gitmişti.

Hemen sonra Alsaloussi’nin ailesini ziyaret etmek için soluğu Dubai’de alan Subaşı, sevgilisi ile evlilik hazırlıklarına başladıklarını duyurdu.

“Çok heyecanlıyım”

Mevzuyla ilgili Instagram hesabından paylaşımda bulunan Şeyma Subaşı, “Düğün için yapılacaklar listesi… Önce konuklar… Aman Tanrım, çok heyecanlıyım! “ifadelerini kullandı.

115 bin TL nafaka kesilecek

Şeyma Subaşı, 2017’de evlendirilmiş olduğu Acun Ilıcalı’dan bir yıl sonrasında boşanmıştı. Subaşı’na 115 bin TL yoksulluk, Melisa’ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olmak suretiyle her ay 125 bin TL ödeniyor. O dönem meydana getirilen protokole nazaran, Subaşı, nikah masasına oturduğunda 115 bin TL’lik nafakayı alamayacak.

‘Anneler Günü’ jesti

Nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftten Alsaloussi, Subaşı’na Anneler Günü hediyesi olarak da lüks bir vasıta satın aldı. Sevgilisinin sürprizi karşısında coşku dolu anlamış olur yaşayan Şeyma Subaşı, “Anneler Günü’n kutlu olsun Şeyma! Arabam şimdi geldi” ifadelerini kullandı.

Uçağı kapattı

Geçtiğimiz haftalarda kent değişiklik yapmak isteyen Şeyma Subaşı-Mohammed Alsaloussi çifti, Bali’de hususi jet bulamayınca, Alsaloussi bir uçağın bütün biletlerini satın alarak jest yapmıştı. Subaşı da, uçağın içinden bir görüntü paylaşarak, “Özel jet bulamayınca tüm uçağı bizim için rezerve etti” ifadelerini kullanmıştı.

“Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum”

Sevgilisinin kendisi için tayyare kapatmasının arkasından aleyhinde fazlaca sayıda tweet atılan Şeyma Subaşı, kendisine gelen eleştirilere, “Her zaman en iyisini hak ettiğimi biliyordum! Çok değerliyim, çok özelim ama her şeyden önce ailemden iyi bir eğitim aldım. İyi bir insan olmamı tavsiye ettiler. Tanrı bana en iyisini verdi. Seni çok seviyorum Meedo! ‘Harika bir adam nasıl olmalı?’ diye bir kitap yazmalısın” şeklinde cevap vermişti.

“Hikayemiz çok uzun”

Öte taraftan bir programa konuk olan Subaşı, ilişkisi aleyhinde konuşmuştu. Şeyma Subaşı, “3 aydır birlikteyiz. Çok güzel gidiyor, bizim hikaye çok uzun. Ailem benim mutluluğumla zaten mutlu olan insanlar. Tanıştıktan sonra da ‘Şeyma nasıl bir çocuk bu küçücük’ dediler. 25 yaşında zannediyorlar ama 36 yaşında” şeklinde konuşmuştu.

“Melisa istemeseydi bu yola girmezdim”

Evlilik kararıyla ilgili kızının görüşlerini de özetleyen Subaşı, “Melisa ile abi-kardeş gibiler. Eğer Melisa sevmeseydi, istemeseydi ya da Melisa’dan öyle bir enerji almasaydım asla bu yola girmezdim” demişti.

“Sevgilimin malı olmaktan mutluyum”

Üstünde ‘Sevgilimin malıyım’ yazan tişörtüyle ilgili de konuşan Subaşı, “Ben onun bir malıyım’ lafını bir obje olarak görmüyorum. Ben sevgilimin malı olmaktan memnunum yani. ‘Ben seninim, ne yapmak istersin bana…’ Ben öyle bir mantıktayım. Ben seni en tepeye çıkarayım, sen de beni en tepeye çıkar” sözleriyle toplumsal medyada büyük yankı uyandırmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *